III liga piłkarska. Grał tylko Świt i został zraniony w końcówce

Sebastian Szczytkowski
Mecz rezerw Pogoni został przełożony na kwiecień.
Mecz rezerw Pogoni został przełożony na kwiecień. Sebastian Wołosz
Świt Skolwin zremisował 1:1 z Jarotą Jarocin. W kwadransie poprzedzającym przerwę Świt wyszedł na prowadzenie.

Patryk Bil oderwał się od defensora, wyskoczył jak na sprężynach i mocnym strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przybliżył zespół Wojciecha Polakowskiego do zwycięstwa. Drużyna z północy Szczecina długo miała swoją przewagę. Jej przeciwnik nie potrafił wykorzystać nawet rzutu karnego. Do pełni szczęścia zabrakło skolwinianom niewiele czasu.

Drużyna z Wielkopolski doprowadziła do remisu 1:1 w 81. minucie. Miłosz Kowalski pokonał bramkarza Świtu na raty. Trener Polakowski wściekły zdjął marynarkę i już szykował się do widowiskowego rzutu, ale ostatecznie odłożył ją na ławkę rezerwowych.

Jarota Jarocin - Świt Skolwin 1:1 (0:1)

Bramki: Kowalski (81) - Bil (33).

Świt: Matłoka - Wyganowski, Mach, Bil, Kosacki, Wojdak, G. Szczepanik (60 Zieliński), Krawiec (65 Nwaogu), O. Szczepanik (85 Kołat), Emche (55 Peda), Nagórski.

Wyniki: Gwardia - Bałtyk K. 1:2, Górnik - Kotwica 2:3, Lech II - KP 2:1, Chemik - Radunia 2:1, KKS 1925 - Sokół 4:3, Wierzyca - Wda 3:0 (wo.), Polonia - Mieszko 2:4, Pogoń II - Bałtyk G. (3 kwietnia).