II liga siatkarzy. Mieli meczbola, ale przegrali

dc
Siatkarze Morza Bałtyk Szczecin byli bliscy sprawienia niespodzianki w meczu z wyżej notowanym Krispolem Września. Wygrywali 2:1 w setach oraz 19:14 i 26:25 w czwartym, ale jednak ulegli rywalom.

W pierwszym secie Morze Bałtyk nie istniało i przegrało 15:25. Jednak w drugim nawiązało walkę i wygrało, choć potrzebowało do wygranej aż sześciu setboli. Trzecią partię szczecinianie wygrali 25:22, a w czwartym prowadzili 19:14.

I wtedy ich gra zacięła się. Duża w tym "zasługa" rywali, który umiejętnie wymuszali błędy na naszych siatkarzach. Goście wyrównali na 23:23, potem mieli dwa setbole. Morze Bałtyk obroniło je i samo miało meczbola. Niestety, gra na przewagi zakończyła się wygraną gości.

W decydującym time-breaku zawiódł dobrze grający wcześniej przyjmujący Morza Bałtyk, Piotr Adamowicz.

Był to pierwszy punkt Morza Bałtyk w tym sezonie na własnym parkiecie. Szczecinianie mają ciekawy bilans: u siebie trzy porażki, na wyjeździe trzy zwycięstwa.

Morze Bałtyk Szczecin - Krispol Września 2:3 (15:25, 28:26, 25:22, 26:28, 9:15).