II liga piłkarska

stez, 15 listopada 2004 r.
GKS Bełchatów pokonał Radomiaka Radom 2:1 w niedzielnym meczu 17. kolejki piłkarskiej drugiej ligi i umocnił się na prowadzeniu w tabeli.

Podopieczni trenera Mariusza Kurasa w meczu z ostatnim w tabeli Radomiakiem przegrywali do 78. min 0:1, ale po bramkach Słowaka Jano Froehlicha i Janusza Dziedzica zdołali wygrać.

Arka zremisowała na wyjeździe 2:2 z Jagiellonią Białystok. W drugiej połowie spotkanie zostało na pięć minut przerwane z powodu burd kibiców. Jagiellonia zajmuje siódmą pozycję i może się pochwalić serią 11 kolejnych spotkań bez porażki.

Wyniki spotkań:

Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 2:2 (1:0)
RKS Fameg Radomsko - Piast Gliwice 5:2 (1:0)
Ruch Chorzów - Korona Kolporter Kielce 4:1 (2:1)
Stasiak KSZO Celsa Ostrowiec - Zagłębie Sosnowiec 5:3 (2:2) Szczakowianka Jaworzno - Górnik Polkowice 5:0 (4:0)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Łódź 0:0
Widzew Łódź - Kujawiak Hydrobudowa Włocławek 2:1 (1:1) Radomiak Radom - GKS Bełchatów 1:2 (0:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Mława 2:0 (0:0).