I liga siatkarek. Chemik ograł na wyjeździe lidera

dc
Archiwum
Siatkarki Chemika Police sprawiły dużą niespodziankę: pokonały na wyjeździe, w Pile, lidera I ligi, PTPS 3:2.

Już pierwsze dwa sety pokazały, że mecz będzie wyrównany. Chemik przegrał pierwszego seta 23:25, ale drugiego wygrał 25:23. W trzecim nasz zespół poszedł za ciosem i zwyciężył 25:21. Czwarta partia zdecydowanie należała do PTPS - 25:14. I o wyniku spotkania zadecydował tie-break.

W nim niespodziewanie lepsze okazały się policzanki, które wygrały 15:11 i całe spotkanie.
W tabeli nasz zespół umocnił się na trzeciej pozycji.

A o tym co powiedział po spotkaniu trener Chemika Mariusz Bujek - w poniedziałkowym papierowym wydaniu "Głosu".