MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Hipokrates. Ma szansę trzeci raz z rzędu na wygraną w Hipokratesie

red
Ewa Chrałowicz jak na razie prowadzi w głosowaniu na najpopularniejszego lekarza w powiecie stargardzkim w plebiscycie Głosu Szczecińskiego

Ewa Chrałowicz kolejny raz została zgłoszona do naszego plebiscytu. Dwa zwycięstwa z rzędu są potwierdzeniem tego, że jest ceniona zarówno przez swoich pacjentów jak i personel, którym zarządza.

Ewa Chrałowicz poza tym, że leczy ludzi, zarządza przychodnią, której swoje zdrowie zawierzyły rzesze pacjentów nie tylko ze Stargardu, ale też okolicznych miejscowości. Do Stargardu przyjeżdżają po pomoc medyczną mieszkańcy między innymi: Sowna, Pęzina, Żarowa, Ulikowa, Trzebiatowa i Krąpiela.

Pani Ewa jest dyrektorem Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Fam-Med, który znajduje się na osiedlu Kopernika. Obejmuje opieką około 15 tysięcy osób. Pracuje w niej siedmiu lekarzy. Prawie wszyscy lekarze Fam-Med na os. Kopernika są specjalistami medycyny rodzinnej, a dwóch z nich to pediatrzy.

Przychodnia Fam-Med ma filię na osiedlu Pyrzyckim, gdzie leczy się kolejne półtora tysiąca pacjentów. Odpowiedzialność, która spoczywa na barkach szefowej obu przychodni, jest więc bardzo duża.

- W zawodzie lekarza pracuję od 32 lat - mówi Ewa Chrało-wicz, kandydatka do tytułu najbardziej popularnej lekarki w Stargardzie i powiecie star-gardzkim. - Moi rodzice też byli lekarzami. Mimo wielu lat bycia lekarzem, nie wyobrażam sobie, abym mogła spełniać się w innym zawodzie. Wygrane w plebiscycie mnie w tym utwierdzają.

Po skończeniu studiów i zrobieniu stażu Ewa Chrałowicz pracowała jako lekarz i kierownik Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Pęzinie. Następnie jako lekarz rodzinny w przychodni na os. Kopernika, gdzie pracuje do dziś.

- Niedaleko pada jabłko od jabłoni - jeden z pacjentów tak komentuje fakt, że rodzice pani Ewy też leczyli ludzi. - Pani Ewa jest tak samo wspaniałym lekarzem co jej tata, doktor Edmund Bienioszek.

W tym roku Ewa Chrałowicz została zgłoszona w kategorii najpopularniejszy lekarz, ale także jej przychodnia startuje w kategorii przychodnia najbardziej przyjazna pacjentom.

- Pani Ewa to drugie imię mojego anioła stróża - to jeden z pochlebnych komentarzy znalezionych w internecie. - Brakuje słów by opisać tak wspaniałego lekarza. Swoim profesjonalizmem, wiedzą, troską, sercem i całą sobą zasługuje na słowa najwyższego uznania i szacunku za to co robi dla drugiego człowieka.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński