Hipokrates 2016 w Szczecinie. Wyniki plebiscytu. Czytelnicy i eksperci wydali zgodny werdykt

Anna Folkman
Poznaliśmy zwycięzców plebiscytu Hipokrates 2016
Poznaliśmy zwycięzców plebiscytu Hipokrates 2016 Sebastian Wołosz
Zakończyła się siódma edycja plebiscytu Hipokrates. Laureaci odebrali nagrody i wyróżnienia. Czytelnicy „Głosu” wybrali najpopularniejszych lekarzy, pielęgniarki i położne, przychodnie przyjazne pacjentom oraz najpopularniejsze gabinety dentystyczne w sześciu powiatach. Głosy oddała też kapituła i dzięki temu nadano tytuły Lekarza, Pielęgniarki i Przychodni Roku.

Uściski, gratulacje, a także statuetki i dyplomy, listy gratulacyjne i vouchery do SPA...

Tak nagrodziliśmy ponad 30 laureatów naszego plebiscytu - Hipokrates. Nie zabrakło także nagrody specjalnej dla Lekarza Roku, ufundowanej przez sponsora - Mojsiuk Mercedes-Benz, a był nią ekskluzywny samochód z... pełnym bakiem do dyspozycji na cały weekend.

Tytuł Najpopularniejszego Lekarza w Szczecinie i powiecie polickim zdobył Piotr Michoń, lekarz rodzinny ze Szczecina. Pan doktor dostał też najwięcej głosów od kapituły i tym samym został także Lekarzem Roku. Podwójną nagrodę otrzymała również Małgorzata Niemczycka ze Szczecina, która została Pielęgniarką Roku, a także Najpopularniejszą Pielęgniarką w Szczecinie i powiecie polickim. Podobnie stało się przy wyborze Przychodni Przyjaznej Pacjentom - została nią Luxmedica, która głosami kapituły otrzymała także tytuł Przychodni Roku.

Specjalną nagrodę, przyznaną tylko przez kapitułę, otrzymał dr n. med. Zbigniew Hamerlak, stomatolog ze szpitala przy ul. Unii Lubelskiej.

Wszystkich nagrodzonych w plebiscycie Hipokrates, tych wyróżnionych przez czytelników, a także przez kapitułę zaprezentujemy w czerwcowym dodatku specjalnym.

W tym roku w szeregach kapituły gościliśmy przedstawicieli Okręgowej Izby Lekarskiej, Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej, Szczecińskiej Izby Pielęgniarek i Położnych, Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego, Rady Miasta, urzędu marszałkowskiego, a także Głosu Szczecińskiego.

- Jest mi niezmiernie miło, że po raz kolejny możemy uczestniczyć w plebiscycie - mówiła Magda Wiśniewska, prezes OIL. - Dziękujemy za trud włożony w organizację i to, że dzięki plebiscytowi, ci którzy najbardziej są cenieni, mogą zostać nagrodzeni.

Nie tylko sami laureaci, ale i otoczenie, w którym odbyła się gala i poczęstunek były wyjątkowe.

- Znajdujemy się w XIX-wiecznym budynku, który odrestaurowaliśmy i urządziliśmy w klimacie właśnie tego wieku. Klasycznym wystrojem, dbałością o szczegóły chcemy pokazać nieco inny standard restauracji w Szczecinie. Jest u nas tak jak w XIX-wiecznej willi powinno być - mówi Włodzimierz Taborski, właściciel. - Serwujemy polskie potrawy, stawiamy na sprawdzone smaki i gustowne podanie, dzięki naszemu szefowi kuchni, który jest Syryjczykiem, a serwuje polskie dania.

Uroczysta gala odbyła się dzięki sponsorowi - właścicielowi Willi West-Ende w Szczecinie, w której udostępniono przestronną salę do wręczenia nagród laureatom, a także wyborny poczęstunek po części oficjalnej. Willa to klub, restauracja i pokoje gościnne

2x2 online gs24

Polecamy na gs24.pl:

Pożar pieczarkarni przy ul. Twardej w Podjuchach w Szczecinie

Pożar na prawobrzeżu w Szczecinie. Pali się pustostan

Gs24.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie