HiperGlazur - Lider wyposażenia łazienek w Szczecinie

DM

Tysiące wyremontowanych nieruchomości. Poznaj lidera sprzedaży produktów remontowych na Pomorzu Zachodnim. HiperGlazur, czyli rodzinna firma ze Szczecina o ponad 30-letniej historii, od początku swojego istnienia jest pionierem i liderem lokalnego rynku sprzedaży produktów do remontów i wyposażenia łazienek. Wspólnie z nią mieszkańcy Pomorza Zachodniego wyremontowali już tysiące nieruchomości.

Sekretem sukcesu firmy jest położenie szczególnego nacisku na dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb i upodobań klientów. Historia HiperGlazur sięga 1991 roku, kiedy powstała firma Hiper prowadząca sprzedaż farb i lakierów. Dziś Hiper-Glazur to sieć renomowanych salonów firmowych prowadzących sprzedaż detaliczną wysokiej jakości materiałów do budowy, remontu i wykończenia wnętrz.

- Podążamy za światowymi trendami na bieżąco aktualizując naszą ofertę i ekspozycję oraz wdrażając nowości technologiczne - mówi Maciej Dobreńko, prezes zarządu. - Jako pierwsi w Szczecinie wprowadziliśmy dla naszych klientów usługę projektowania łazienek. Jesteśmy także wiodącym regionalnym dystrybutorem prowadzącym sprzedaż hurtową i inwestycyjną na terenie Pomorza Zachodniego. Obecnie posiadamy trzy salony sprzedaży - dwa w Szczecinie i jeden w Stargardzie.

Prezes podkreśla, że HiperGlazur to lokalna firma, która od samego początku istnienia stara się zapewniać bogatą ofertę produktową, kompleksową obsługę i profesjonalne doradztwo w zakresie nowatorskich rozwiązań aranżacyjnych oraz technicznych. Dzięki temu salony Hiper Glazur posiadają w swojej ofercie szeroki wybór krajowych, hiszpańskich i włoskich płytek ceramicznych. - To, co nas wyróżnia na tle innych salonów to bardzo bogata oferta ekspozycyjna - mówi Maciej Dobreńko, prezes zarządu. - Nasze salony to łącznie ponad 200 nowoczesnych i starannie przemyślanych aranżacji, dzięki którym wybór tej jedynej i właściwej kolekcji płytek staje się szybszy i co najważniejsze łatwiejszy.

Największy salon łazienek mieści się w Szczecinie, przy ulicy Świerczewskiej 47. Ponad 110 ekspozycji łazienek na powierzchni prawie 1500 m2 sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Do dyspozycji klientów znajduje się wykwalifikowana kadra doradcza oraz bardzo bogaty asortyment najlepszej jakości produktów krajowych i zagranicznych producentów.

- Nasze salony ciągle się zmieniają; co najmniej raz w miesiącu ma miejsce premiera nowej kolekcji płytek - zdradza Maciej Dobreńko, prezes zarządu. - Salon Łazienek znajdujący się przy ulicy Świerczewskiej 47 w Szczecinie może poszczycić się sześciokrotnym zwycięstwem w prestiżowym konkursie magazynu „Łazienka“ na najładniejszy salon płytek ceramicznych Zachodniego Pomorza! Dodam, że jako jeden z nielicznych salonów w kraju, w 2014 roku podczas TUBĄDZIN DESIGN DAYS, pierwszej tak dużej imprezy zorganizowanej dla architektów i projektantów w Szczecinie, przyjmowaliśmy wyjątkowych gości, w tym znanego na całym świecie projektanta mody Macieja Zienia, twórcy wyjątkowych kolekcji płytek oznaczonych marką Tubądzin Zień.

Ponadto w 2005 roku, firma jako pionier w Szczecinie wprowadziła usługę projektowania. - Przez tych kilka lat wykonaliśmy kilka tysięcy wizualizacji dla naszych klientów - podkreśla prezes. - Dzięki specjalistycznemu programowi komputerowemu jesteśmy w stanie wykonać wizualizację pomieszczenia w najmniejszych detalach. Najważniejszym atutem jest możliwość wstawienia konkretnej kolekcji płytek ceramicznych, optymalnego ułożenia na ścianach oraz szczegółowego wyliczenia ilości płytek z uwzględnieniem kosztów zakupu.

Do tego HiperGlazur oferuje szeroką gamę produktów do malowania wnętrz oraz elewacji budynków. W salonach fachowa obsługa pomaga dobrać najbardziej odpowiedni produkt, uwzględniając wszelkie czynniki charakteryzujące pomieszczenie przygotowane do malowania. Do dyspozycji są również różnorodne palety barw, gotowe kolorystycznie produkty oraz szereg systemów dekoracyjnych. W ofercie są też liczne akcesoria i narzędzia malarskie niezbędne w pracy wykonawczej.

- Zajmujemy się też kompleksową obsługą inwestycji gwarantując jakość obsługi i niezawodność - podsumowuje Maciej Dobreńko, prezes zarządu. - Kupując u nas, klient ma też możliwość wynajmu potrzebnych narzędzi. Do tego prowadzimy cykliczne szkolenia z asortymentu dla projektantów i architektów oraz wykonawców. Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Ceny mieszkań w końcu w dół

Wideo

Materiał oryginalny: HiperGlazur - Lider wyposażenia łazienek w Szczecinie - Głos Koszaliński

Dodaj ogłoszenie