Gwiazdy Stargardzkiego Sportu 2016. Rozpoczynamy głosowanie!

red
Zagłosuj na najlepszych sportowców. Doceń tych, którym kibicujesz.

Rozpoczynamy plebiscyt Gwiazdy Stargardzkiego Sportu 2016. Duży wpływ na wyniki będą mieli mieszkańcy, którzy już mogą głosować na swoich faworytów w trzech kategoriach: Sportowiec Roku, Trener Roku i Wydarzenie Roku.

Na liście nominowanych sportowców jest szesnaście osób. Kandydatów wskazały kluby i stowarzyszenia sportowe ze Stargardu. O tytuł Trenera Roku w Stargardzie zabiega jedenaście osób. W plebiscycie Gwiazdy Stargardzkiego Sportu wybrane też zostanie najważniejsze sportowe wydarzenie właśnie roku. Na liście nominowanych jest osiem wydarzeń sportowych.

Tradycyjnie, duży wpływ na wyniki plebiscytu będą mieli mieszkańcy. Od 30 grudnia do 22 stycznia trwa głosowanie. Po zakończeniu głosowania sportowcom, trenerom i wydarzeniom zostaną przyznane punkty, na podstawie kolejności w głosowaniu. Następnie zostaną do nich dodane punkty plebiscytowej kapituły i wtedy poznamy rozstrzygnięcia plebiscytu. W przypadku, gdy kilku sportowców, trenerów czy wydarzeń będzie miało taką samą liczbę plebiscytowych punktów, o kolejności decydować będzie miejsce w głosowaniu samych mieszkańców.

Głosowanie trwa do 22 stycznia, do północy (na kuponach do 20 stycznia, do południa). Ogłoszenie wyników nastąpi 3 lutego 2017 r. podczas uroczystego podsumowania plebiscytu i wręczenia nagród.

Zobacz kandydatów i zagłosuj!

Zobacz także: Sportowiec Ziemi Stargardzkiej 2015 w obiektywie Tadeusza Surmy

Wideo

Dodaj ogłoszenie