Grupa Azoty Chemik Police wygrał w Bielsku-Białej. Koncert jednej siatkarki

(sz)
Andrzej Szkocki
Grupa Azoty Chemik Police pilnuje prowadzenia w Lidze Siatkówki Kobiet. Lider nie pozwolił sobie na stratę punktu, ani seta w meczu na wyjeździe z BKS Stalą Bielsko-Biała.

Chemika poprowadziła do zwycięstwa 3:0 Gyselle Silva. Kubance wystarczyły trzy sety do zdobycia 25 punktów. Atakująca zdystansowała swoje koleżanki z klubu, a także bezwzględnie punktowała bielszczanki. Silva kończyła akcje ze skutecznością 69 procent, zaserwowała dwa asy i raz zablokowała rywalkę.

BKS Stal Bielsko-Biała - Grupa Azoty Chemik Police 0:3 (21:25, 21:25, 19:25)