GOSPODYNI ROKU 2021 One są duszą i siłą polskiej wsi. Zagłosuj na Gospodynię Roku

Akcja specjalna MISTRZOWIE AGRO
W plebiscycie Gospodyni Roku nagrodzimy kobiety, które angażują się w życie wiejskiej społeczności, imponują przedsiębiorczością i świetną pracą w gospodarstwie. Chcemy także wyróżnić panie angażujące się w różne inicjatywy, które poprawiają jakość życia w sołectwie, a także te, które dbają o towarzyskie i sąsiedzkie relacje lub ubarwiają codzienność swoją twórczością. Główne nagrody zostaną wręczone podczas Centralnych Targów Rolniczych.
KLIKNIJ I GŁOSUJ
- zobacz aktualne wyniki
KLIKNIJ I PRZEŚLIJ
zgłoszenie

W ostatnich latach bardzo zmieniła się i wciąż zmienia rola kobiet na wsi. Dziś nikt już nie przypisuje im stereotypowych ról wyłącznie żony i matki skupiającej się na życiu domowym. Dziś aktywne, dynamiczne kobiety kształtują oblicze polskiej wsi. Realizują się zawodowo, są ambitne i mają aspiracje. Przez to wpływają na społeczność, w której żyją. Pomagają odkryć i uwolnić potencjał, budować poczucie własnej wartości. Działają w różnych organizacjach, angażują się w struktury samorządu lokalnego i projekty, które pozwalają pozyskać środki finansowe dla wiejskiej społeczności.

- Nie ma przesady w stwierdzeniu, że kobiety są dziś siłą i duszą wsi - mówi Katarzyna Niedzwiecka, koordynator konkursu Gospodyni Roku organizowanego w ramach wielkiego plebiscytu Mistrzowie Agro 2021. - Takie właśnie panie chcemy zaprezentować i nagrodzić w naszej akcji.

Wielki ogólnopolski konkurs

Tytuły Gospodyni Roku 2021 zostaną przyznane osobno w każdym województwie w ramach wielkiego plebiscytu Mistrzowie Agro. Konkurs jest organizowany z okazji Centralnych Targów Rolniczych - najważniejszej w Polsce imprezy w branży agro pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach od 26 do 28 listopada w PTAK Warsaw Expo.

KLIKNIJ i czytaj o akcji
Mistrzowie Agro 2021

Kandydatki do nagród zgłaszają mieszkańcy sołectw z naszego województwa, partnerzy akcji oraz nasi dziennikarze. Listę nominowanych pań opublikujemy w środę, 13 października i tego dnia rozpocznie się głosowanie, które potrwa do połowy listopada. Laureatka, która zdobędzie najwięcej głosów otrzyma tytuł Gospodyni Roku Województwa Zachodniopomorskiego 2021. Specjalną nagrodą dla niej będzie zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w PTAK Warsaw Expo, gdzie podczas uroczystej gali odbierze tytuł i nagrody.

Laureatka z naszego województwa awansuje także do ogólnopolskiego finału plebiscytu, w którym zostanie przyznany tytuł Gospodyni Roku Polski 2021 oraz główna nagroda finansowa - 5000 złotych. Uroczyste wręczenie statuetki i nagrody będzie najważniejszym punktem uroczystej gali plebiscytu podczas Centralnych Targów Rolniczych.

Ogólnopolska gala finałowa
plebiscytu Mistrzowie Agro

Nagrody w plebiscycie MISTRZOWIE AGRO zostaną wręczone w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Międzynarodowym Centrum Targowo-Konferencyjnym PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. To jedna z największych imprez rolniczych w Polsce odbywająca się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, marszałków województw oraz licznych organizacji branżowych.

Można tam zobaczyć ofertę wystawców z kraju i zagranicy, najnowocześniejszy sprzęt – maszyny i urządzenia rolnicze oraz środki do produkcji rolnej. Podczas imprezy odbywa się cykl premier produktowych maszyn i urządzeń rolniczych, kilkanaście konferencji i seminariów tematycznych.

Czytaj więcej o imprezie na stronie internetowej Centralnych Targów Rolniczych

Specjalny dodatek do gazety

Już sam udział w plebiscycie pozwoli nominowanym kandydatkom na przedstawienie swoich dokonań i działalności. W czasie trwania głosowania liderów rankingów będziemy prezentować nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na naszych fanpage'ach na Facebooku. Po zakończeniu plebiscytu do gazety dołączymy specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy laureatki. Dołączenie dodatku będzie zapowiadane w gazecie, internecie, a także na Facebooku.

Na laureatki
czekają nagrody

Gospodyni, która zdobędzie najwięcej głosów w naszym województwie otrzyma:

 • tytuł Gospodyni Roku Województwa Zachodniopomorskiego 2021
 • zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w PTAK Warsaw Expo
 • statuetkę wręczaną podczas ogólnopolskiej gali na Centralnych Targach Rolniczych
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów
 • dwuosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w luksusowym hotelu ze spa

Gospodynie, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplomy wręczane podczas regionalnego uroczystego zakończenia plebiscytu
 • zaproszenia na pakiet zabiegów day spa
 • prezentację w specjalnym dodatku do gazety

Gospodyni, która w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Gospodyni Roku Polski 2021
 • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu w trakcie Centralnych Targów Rolniczych
 • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych

__________

Informacji o akcji udziela:
Marta Gromowska
tel. 519 503 627
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: GOSPODYNI ROKU 2021 One są duszą i siłą polskiej wsi. Zagłosuj na Gospodynię Roku - Głos Koszaliński

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński