Zamknij

Głos Szczeciński

GORZÓW WLKP. Znów ulewa nad miastem. Tym razem ze sporym gradem!

We wtorek 11 czerwca wieczorem nad Gorzów nadciągnęły chmury, z których zagrzmiało, spadł duży deszczu, ale przede wszystkim monstrualny grad.  Jeszcze

Czytelnik

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [4/54] Poprzednie Następne

We wtorek 11 czerwca wieczorem nad Gorzów nadciągnęły chmury, z których zagrzmiało, spadł duży deszczu, ale przede wszystkim monstrualny grad. Jeszcze w trakcie ulewy otrzymaliśmy od Czytelników zdjęcia lodowych kulek, które spadały na balkony czy też wpadały do domów przez otwarte okna (za wszystkie bardzo dziękujemy).

Zobacz wideo: Tak wyglądała ul. Kosynierów Gdyńskich

wideo: Filip Borek

Jak około 21.30 poinformowali nas strażacy, wtorkowa ulewa nie przynosi tyle szkód, co potężne oberwanie chmury, jakie było po południu 6 czerwca. - Otrzymaliśmy na razie cztery zgłoszenia z całego województwa - poinformował nas dyżurny strażaków.

Cześć ulic z Gorzowie zamieniała się w rwące rzeki. Ul. Kosynierów Gdyńskich zalana była praktycznie na całej długości, w wodę zasilały ja inne ulice, choćby Matejki i Bohaterów Warszawy. Samochody jechały z prędkości 10 km/h, a niektóre wręcz stawały, bo widoczność była minimalna. W mieście wciąż słychać dźwięki syren.

Około 22.30 straż pożarna poinformowała, że otrzymała zgłoszenia o 22 zdarzeniach i połamanych gałęziach w powiecie gorzowskim, sześć - w żarskim i dwa - w krośnieńskim.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy