Golec uOrkiestra w Szczecinie. Koncert najpiękniejszych...

  Golec uOrkiestra w Szczecinie. Koncert najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  Golec uOrkiestra w Szczecinie. Koncert najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek
  1/11
  przejdź do galerii

  ©Roman Anusiewicz

  Już 27 grudnia o godzinie 19. odbędzie się wielkie kolędowanie z Golec uOrskiestra w Netto Arenie. Bilety właśnie trafiły do sprzedaży.


  Już 27 grudnia o godzinie 19. odbędzie się wielkie kolędowanie z Golec uOrskiestra w Netto Arenie. Bilety właśnie trafiły do sprzedaży.

  Golec uOrskiestra, to jeden z najbardziej znanych i lubianych polskich zespołów, który obchodzi w tym roku swoje 20-lecie. Słynni bracia wykonają w Szczecinie najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, w typowych dla siebie aranżacjach.

  - Na ten koncert czeka wielu szczecinian – mówi Jakub Byliński, organizator i dyrektor Your Events Art. - Rzadko nadarza się okazja, aby w rejonach nadmorskich posłuchać góralskich utworów. Zdecydowaliśmy się na zaproszenie akurat tego zespołu, gdyż sami mieliśmy okazję słuchać ich kolęd na żywo. Piękne, nastrojowe, z niebywałą mocą i bardzo, ale to bardzo pozytywną energią. Do tego połączenie instrumentów dętych jak trąbka czy puzon z altówką i gitarą basową daje piorunujący efekt.

  Jak zdradza organizator – zespół Golec uOrskiestra szybko zaakceptował zaproszenie na przyjazd do szczecina. – Zależało mi, aby koncert odbył się w najbardziej świątecznym ze świątecznych okresów, czyli przed Nowym Rokiem, kiedy mamy w domu choinki, na ulicach migają świąteczne ozdoby i każdy czuje tą niepowtarzalną atmosferę – dodaje Jakub Byliński. Zespół wykona wszystkie najpopularniejsze kolędy. Uczestnicy usłyszą „Cichą noc”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Gdy się Chrystus Rodzi”, „Dzisiaj w Betlejem” oraz wiele innych. Organizatorzy szykują podczas koncertu niespodziankę ze szczecińskim akcentem. Będzie to występ Zespołu Pieśni i Tańca Szczecinianie.

  Wspólne kolędowanie to wydarzenie dla całej rodziny - od najmłodszych po seniorów. Dzieci od 4 do 12 lat obowiązują bilety ulgowe, najmłodsi słuchacze do 3 lat wchodzą na koncert za darmo (na podstawie biletu rodzica lub opiekuna prawnego). Zniżki czekają również dla zorganizowanych grup powyżej 10 osób – wyjścia firmowe oraz prywatne.

  Golec uOrkiestra to wyjątkowe zjawisko na polskim rynku muzycznym. Powstał w 1999 roku, a jego liderami są Łukasz i Paweł Golcowie - "beskidzcy górale XXI wieku", jak pisał o nich Janusz Stokłosa - jeden z najwybitniejszych polskich pianistów i kompozytorów. Formacja jako jedna z nielicznych miała zaszczyt śpiewać dla papieża Jana Pawła II, a także dla papieża Franciszka podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

  Bilety do nabycia w serwisie bilety.fm od 59 zł do 129 zł (miejsca premium).

  Bilety.fm Bilety.fm - Punkt Obsługi Klienta bilety.fm (płatność gotówką lub kartą)
  Zamek Książąt Pomorskich, Korsarzy 34
  Mały Dziedziniec, wejście "I" 70-540 Szczecin,
  Tel. 91 886 07 21

  CIT - Centrum Informacji Turystycznej (płatność tylko gotówką)
  Plac Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon na Alei Kwiatowej)
  70-551 Szczecin

  Sieć salonów Empik Kasy Netto Arena, Szafera 3/5/7, Szczecin

  U organizatora –YEA! – Your Events Art Tel. 538 350 029 www.yea.com.pl.

  Zapraszamy również do przystąpienia do wydarzenia na facebook’u - https://www.facebook.com/events/2014116835475508/

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GS24 poleca:

  Wideo