Gol z rzutu rożnego w meczu juniorów Pogoni [Wideo]

(rk)
Michał Walski (z piłką) wystąpił w kilku meczach ekstraklasy.
W pierwszym mecz 1/4 finału Centralnej Ligi Juniorów Starszych Pogoń Szczecin pokonała GKS Bełćhatów 2:1.

W drużynie juniorskiej wystąpili choćby Dawid Kort i Michał Walski, którzy regularnie brali udział w treningach pierwszego zespołu. Najdogodniejsze okazje do strzelenia bramki młodzi Portowcy kreowali po stałych fragmentach gry. Co ciekawe, skuteczne okazało się dośrodkowanio-uderzenie z rzutu rożnego Daniela Jałoszyńskiego, które otworzyło wynik.

W drugiej połowie sam na sam z bramkarzem wykorzystał Jakub Okuszko i Pogoń prowadziła już 2:0. 11 minut później przyjezdni strzelili gola. W tej akcji nie najlepiej ustawili się środkowi obrońcy. Do końca meczu wynik się nie zmienił, dzięki czemu Portowcy zagwarantowali sobie zwycięstwo.

Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów 2:1 (1:0)

Bramki: Jałoszyński (29), Okuszko (50) - Turniak (61)

Pogoń: Tomasz Lorbiecki - Mateusz Kosacki (76. Dawid Kuliga), Adrian Krzywicki, Michał Stańczyk, Filip Łaźniowski - Daniel Jałoszyński (80. Sebastian Bisewski), Robert Obst, Dawid Kort, Patryk Bednarski, Michał Walski (70. Krystian Peda) - Jakub Okuszko (63. Patryk Paczuk).