GKS Tychy - Spójnia Stargard 79:61. Koszykarze ze Stargardu przegrali wszystkie cztery mecze

zek
Łukasz Bodych rzucił 6 punktów.
Łukasz Bodych rzucił 6 punktów. Tadeusz Surma
GKS Tychy - Spójnia Stargard: Stargardzka Spójnia pojechała do Tychów przełamać się po trzech porażkach w I lidze. To się jednak nie udało.

Tak jak w poprzednich meczach Spójnia dobrze zaczęła. Po dziesięciu minutach dzisiejszego spotkania wygrywała dziewięcioma punktami. Niestety, później było już źle. Po serii niecelnych rzutów w drugiej kwarcie stargardzianie najpierw dali się dogonić, a później pozwolili rywalom odskoczyć na kilka punktów.

W końcówce tej części i na początku trzeciej kwarty Spójnia jeszcze powalczyła i odzyskała nawet prowadzenie. Ale szybko w trzeciej kwarcie gospodarze odebrali je stargardzianom i w kolejnych minutach powiększali prowadzenie. W 34 minucie wygrywali już 70:49 i stało się jasne, że Spójnia przegra czwarte kolejne spotkanie w I lidze. Stargardzianie jeszcze w tym sezonie nie wygrali.

GKS Tychy - Spójnia Stargard 79:61 (15:23, 20:11, 24:13, 20:14)
Spójnia: Grudziński 17 (raz za 3 pkt), Koszuta 11 (1), Grzegorzewski 10 (1), Bodych 6, Buczyniak 6 (1), Kulikowski 4, Wilczek 3 (1), Soczewski 2, Stokłosa 2, Ulchurski, Wróblewski