• Puchacz doprowadza do remisu w karnych! 2:2!

• Baran przeczytał Buksę i obronił jedenastkę!

• Majewski od poprzeczki i 2:0 dla Pogoni!

• Budziłem broni słaby strzał Śpiączki! Nadal 1:0 dla Pogoni.

• Buksa uderzył z okolic 14. metra. Zabrakło centymetrów!

• Łyszczarz dośrodkowuje w pole karne. Budziłek pod presją łapie piłkę.

• Benedyczak uderza na bramkę i po raz kolejny skutecznie broni Baran!

• Frańczak uderzył na bramkę Pogoni. Pewna interwencja Budziłka.

• Po raz drugi w tym meczu mając praktycznie pustą bramkę szczecinianie nie wykorzystują okazji! Tym razem pomylił się Matynia!

• Benedyczak po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w wykonaniu Majewskiego trafia wprost w Barana. Szczęście pozostaje przy gospodarzach!

• Baran po raz kolejny ratuje GieKSę! Po raz kolejny szczęścia próbował Buksa.

• Kozulj opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Matynia.

• Groźny strzał Majewskiego, tuż obok bramki!

• Tuż przed krótką przerwą na zmianę stron, kartką ukarany został Tymoteusz Puchacz

• I już zaczynamy ostatnie 15 minut tego spotkania!

• Koniec pierwszej części dogrywki.

• Uderzenie z rzutu wolnego Nunesa minimalnie niecelne!

• Indywidualna akcja Buksy, którą faulem przerwał Remisz.

• Tym razem Budziłek wzorem Barana popisał się dobrą interwencją na przedpolu.

• Śpiączka popędził prawą stroną boiska, następnie ściął do środka i uderzył w kierunku bramki. Tym razem słupek ratuje gości!

• Po raz kolejny Buksa szukał szczęścia, ostatecznie piłka po zamieszaniu w rękach bramkarza.

• Majewski mając do wyboru dwóch partnerów zagrał wprost w ręce Barana.

• Z problemami, ale jednak skutecznie Budziłek broni uderzenie Słomki!

• Po uderzeniu Buksy piłka otarła się o słupek i wyszła na aut bramkowy! Gospodarze mogą mówić o szczęściu!

• Zmiana w drużynie GKS-u. Michalik zastąpił Bronisławskiego

• Czas na 1 część dogrywki! Od środka rozpoczynają gospodarze.

• Koniec drugiej części gry, ale nie koniec meczu! Przy Bukowej będziemy świadkami dogrywki!

• Uderzenie z dystansu Majewskiego poszybowało nad bramką gospodarzy.

• Nieprawdopodobna sytuacja! Majewski zagrywa do niepilnowanego Benedyczaka,a ten nie trafia do pustej bramki!

• Cztery minuty doliczone przez sędziego Złotka.

• Błanik ograł Kupca, ale podanie gracza Pogoni nie dotarło już do Buksy.

• 1:1! Doskonałe dośrodkowanie z lewej strony boiska i Drygas uderzeniem głową nie daje szans Baranowi!

• Benedyczak zastępuje na placu gry Kowalczyka. To kolejna zmiana w Pogoni.

• Zbyt mocne dośrodkowanie w kierunku Śpiączki. Gracz GKS-u bez szans na dojście do piłki w polu karnym.

• Defensywa Pogoni poradziła sobie z dośrodkowaniem Łyszczarza z rzutu wolnego.

• Dośrodkowanie Nunesa z rzutu rożnego, strzał głową Drygasa i Baran kapitalnie broni uderzenie na linii bramkowej!

• Kupec skutecznie powstrzymuje Błanika w polu karnym.

• Kiepskie dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Majewskiego. Piłka zatrzymała się na pierwszym graczu gospodarzy.

• Tabiś opuszcza boisko, w jego miejsce Słomka.

• Kartka za faul z lewej strony boiska. Ukarany Łyszczarz

• Zmiana w ekipie Pogoni. Błanik pojawia się na boisku w miejsce Hołoty.

• Zakotłowało się polu karnym Pogoni, do piłki dopadł Remisz, ale uderzył niecelnie.

• Bronisławski zagrał do dobrze ustawionego Tabisia, który uderzył z pierwszej piłki, tyle że w prost w ręce Budziłka.

• Buksa nie mógł się pogodzić z decyzją arbitra i w konsekwencji za protesty został ukarany kartką.

• Uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego w wykonaniu Łyszczarza trafiło w boczną siatkę.

• Rumin opuszcza boisko, a na murawie zastępuje go Śpiączka.

• Dośrodkowanie Nunesa i dobre wyjście z bramki Barana.

• Zmiana także w ekipie trenera Dziółki. Strzelec bramki Anon zastąpiony przez Puchacza.

• Zmiana w ekipie gości. Majewski pojawia się w miejsce Malca.

• Tym razem Kozulj uderzył na bramkę rywala. Tuż nad bramką.

• Po raz kolejny brak dobrego przyjęcia niweczy wysiłek graczy Pogoni. Tym razem piłki w polu karnym nie opanował Kozulj

• Strata gości na własnej połowie, piłkę przejął Tabiś i uderzył na bramkę. Z trudem jego uderzenie zatrzymał Budziłek!

• Rumin zagrał do Anona, ten starał się minąć Rudola. Górą gracz gości.

• Piłka za plecy obrońców GKS-u w kierunku Buksy, którego uprzedził na przedpolu Baran.

• Kozulj dośrodkowuje w pole karne, skuteczna interwencja Lisowskiego.

• Z okolic 25. metra na bramkę Pogoni uderzał Łyszczarz. Strzał powędrował obok bramki Budziłka.

• Pogoń rusza do ataku. Akcja Podstawskiego zatrzymana wślizgiem przez gospodarzy.

• Zaczynamy drugą część gry. Od środka tym razem gospodarze.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy mimo przewagi gości, to gospodarze prowadzą po bramce Anona z rzutu karnego 1:0. Czy Pogoń odpowie po przerwie? Czekamy na drugie 45 minut.

• Tym razem Baran skutecznie blokował Kowalczyka uniemożliwiając mu dojście do piłki z lewej strony boiska.

• Bardzo niepewna interwencja Barana na przedpolu, na jego szczęście żadnego gracza Pogoni nie było w pobliżu.

• Anon uderzył zbyt lekko i zbyt płasko, by zaskoczyć Budziłka.

• Kozulj uderzył bezpośrednio na bramkę GKS-u. Strzał wprost w środek bramki nie zaskoczył Barana.

• Rudol dośrodkował z prawej strony boiska. Skuteczna interwencja głową Lisowskiego.

• Podanie Dvalego do Buksy, który opanował piłkę w polu karnym, lecz nie zdołał oddać strzału na bramkę.

• Nunes przytomnie zagrał do świetnie ustawionego w polu karnym Hołoty, który jednak nie opanował futbolówki.

• Buksa znalazł się w znakomitej sytuacji do strzelenia gola, lecz nie trafił mając przed sobą tylko bramkarza!

• Baran wybija na rzut rożny piłkę po uderzeniu z rzutu wolnego.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, ukarany nią gracz GKS-u Simon Kupec.

• Próba dośrodkowania w wykonaniu Kozulja zmusiła Barana do wysiłku. Ostatecznie nie dopuścił on do utraty gola.

• Ależ blisko była Pogoń by doprowadzić do wyrównania. Po centrze z rzutu wolnego do piłki dopadł Drygas, ale uderzenie z kilku metrów z woleja poszybowało nad bramką!

• Gooool! Budziłek wyczuł intencje Anona, ale nie był w stanie zatrzymać uderzenia i gospodarze prowadzą 1:0!

• Świetny rajd Łyszczarza przerwany faulem w polu karnym. Sędzia wskazuje na wapno!

• Kolejny stały fragment Pogoni. Rudol niecelnie uderza piłkę głową.

• Po zgraniu głową na strzał z pierwszej piłki zdecydował się Nunes, ale strzał zza pola karnego poszybował wysoko nad bramką.

• Nunes starał się zaskoczyć Barana bezpośrednio z rzutu rożnego. Bramkarz GKS-u przeniósł piłkę nad poprzeczkę. Po chwili Nunes jeszcze raz dośrodkował z narożnika i tym razem Baran wypiąstkował piłkę poza pole karne.

• Rzut wolny dla GKS-u. Centra w pole karne Łyszczarza. Drygas wybija piłkę wprost pod nogi Rumina, który oddał strzał na bramkę Budziłka, po drodze jednak piłka została zablokowana.

• Drygas ograł w polu karnym Frańczaka, jego podanie do Buksy przecięli obrońcy.

• Bardzo dobra sytuacja Pogoni. Buksa przytomnie odegrał do Hołoty, a ten uderzył na bramkę Barana. Słupek ratuje gospodarzy!

• Nieudana próba dośrodkowania z lewej strony boiska w wykonaniu Nunesa.

• Uderzenie na bramkę zza pola karnego w wykonaniu Anona. Budziłek miał piłkę pod kontrolą, a minęła ona słupek jego bramki o dobry metr.

• Dwukrotnie w pole karne gości wrzucał Lyszczarz, ale mimo małego zamieszania goście skutecznie wybijają piłke z pola karnego.

• Długa piłka w kierunku Buksy i dobra interwencja Lisowskiego.

• Pierwszy gwizdek sędziego Złotka! Od środka Pogoń!

• Obie drużyny wychodzą na murawę Stadionu Miejskiego. Za chwilę początek spotkania!

• Arbitrem głównym tego spotkania będzie Mariusz Złotek.

• Znamy wyjściowe składy obu drużyn, czas poznać zawodników rezerwowych w obu drużynach:

GKS: Frankowski (B), Kurowski, Andrzejczak, Puchacz, Michalik, Śpiączka, Słomka

Pogoń: Bursztyn (B), Błanik, Majewski, Matynia, Sadowski, Benedyczak, Wawrzynowicz

• Dobry wieczór Państwu! Zapraszamy na relację tekstową ze spotkania 1/32 Pucharu Polski, w którym GKS Katowice podejmie drużynę z najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju, Pogoń Szczecin.