Germania Care. Praca czeka na człowieka! Opieka nad osobą starszą w jej domu w Niemczech

DM

Jasne warunki współpracy, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju. Germanią Care, z siedzibą w Koszalinie zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych dołączeniem do grona profesjonalnych opiekunów osób starszych w Niemczech.

- Osoby zainteresowane współpracą z Germanią Care podejmują pracę w Niemczech jako opiekunki lub opiekunowie osoby starszej w domu, w którym osoba starsza zamieszkuje - wyjaśnia Maria Wnukiewicz-Juraszek, właścicielka firmy. - Wyżywienie i zakwaterowanie jest nieodpłatne.

Praca polega na pomocy seniorowi lub seniorce w codziennych czynnościach takich jak np. przygotowywanie i podawanie posiłków, sprzątanie mieszkania, towarzyszenie podczas spacerów, pomoc przy myciu czy ubieraniu.

Aby wyjechać do pracy do Niemiec jako opiekun/ka należy nawiązać kontakt z Germanią Care: zadzwonić pod nr 943424056, zgłosić swoje zainteresowanie podjęciem pracy w charakterze opiekuna osoby starszej w Niemczech, a wszelkie formalności załatwi Germania Care.

- Przygotowujemy umowę, organizujemy dojazd z domu pod dom, służymy wsparciem i pomocą na każdym etapie współpracy z opiekunem czy opiekunką - opowiada Maria Wnukiewicz-Juraszek. - Posiadamy biura w Koszalinie i Kołobrzegu. Z Germanią Care opiekun czy opiekunka nie ponosi żadnych kosztów.

Firma Germania Care zapewnia jasne warunki współpracy, uczciwe wynagrodzenie od 5 tys. zł do 8 tys. zł oraz pomoc na każdym etapie współpracy. Dla zainteresowanych organizowane są bezpłatne kursy języka niemieckiego, kursy opiekunów osób starszych i pierwszej pomocy. Dzięki współpracy z Germanią Care pracownik otrzymuje zastrzyk finansowy, który może przeznaczyć na remont mieszkania, podróże, dofinansowanie wykształcenia dzieci czy pilne płatności. Dzięki pracy w charakterze opiekuna osoby starszej w Niemczech pracownik podnosi własną samoocenę, łatwiej radzi sobie z nowymi wyzwaniami, zyskuje szacunek rodziny i otoczenia, poprawia znajomość języka niemieckiego, może realizować własne cele i marzenia.

Właścicielka firmy pani Maria jest codziennie dostępna telefonicznie.To olbrzymia zaleta dla pracowników, bowiem mają stałe wsparcie w osobie właścicielki firmy.Germania Care posiada certyfikat: FIRMA GODNA ZAUFANIA.

- Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom i zapotrzebowaniom finansowym osób pracujących w Niemczech w charakterze opiekunów osób starszych zamierzamy dwukrotnie zwiększyć ilość rodzin niemieckich, by pracownice Germanii Care miały większy wybór landu, regionu czy miasta, w którym chciałyby pracować - zdradza Maria Wnukiewicz-Juraszek. - Uczestniczymy w międzynarodowych konferencjach w Polsce i w Niemczech, by na bieżąco śledzić zachodzące zmiany w branży opiekuńczej. Germania Care jest członkiem kilku renomowanych stowarzyszeń.

A jakie jeszcze są zalety współpracy z firmą? - Zmniejsza się bezrobocie, poprawia się stopa życiowa rodzin. Uaktywnia się grupa wiekowa 50+. Osoby z dobrą znajomością języka niemieckiego otrzymują atrakcyjne oferty pracy w Polsce w takich branżach jak hotelarstwo, turystyka czy handel. Nawiązując kontakty z rodzinami niemieckimi opiekunki lub opiekunowie zapraszają je do pobytu w Polsce i poznania uroków Pomorza.

- Serdecznie zapraszamy do współpracy - zachęca Maria Wnukiewicz-Juraszek. - Proszę dzwonić pod nr 943424056 w celu nawiązanią współpracy z Germanią Care. Wszystkim zainteresowanym z góry dziękujemy!

Germania Care
ul. ks. bpa Cz. Domina 7/12
75-065 Koszalin
Telefony:
• 509 780 868
• 94 342 40 56
• 725 161 234
• 725 331 234

Germania Care
ul. Słowińców 9/39
78-100 Kołobrzeg
Telefony:
• 509 780 868
• 94 342 40 56

email: biuro@germaniacare.pl
www.germaniacare.pl

Problemy kadrowe gastronomii

Wideo

Materiał oryginalny: Germania Care. Praca czeka na człowieka! Opieka nad osobą starszą w jej domu w Niemczech - Głos Koszaliński

Dodaj ogłoszenie