Gaz-System Pogoń Szczecin rozgromiła Czuwaj Przemyśl

Wojciech Zydroń rzucił w Przemyślu aż 10 bramek.
Wojciech Zydroń rzucił w Przemyślu aż 10 bramek. Andrzej Szkocki
Szczypiorniści Pogoni pokonali na wyjeździe ostatni w tabeli Czuwaj Przemyśl 38:21.

Gospodarze wprawdzie otworzyli wynik spotkania, ale na kolejne trafienie musieli czekać prawie do 9.minuty. Wtedy Pogoń miała już 5 bramek na koncie i do końca spotkania nie zwalniała tempa. Po kwadransie prowadziła 10:5, a do przerwy 20:10.

Średnio na każde trafienie Czuwaju Pogoń odpowiadała dwoma. W zespole gospodarzy zawiódł zwłaszcza Paweł Stołowski, najskuteczniejszy zawodnik ligi (dotąd 107 bramek w 14 meczach). W starciu z Pogonią trafił tylko dwa razy na cztery próby.

Bardzo dobry mecz rozegrali szczecińscy skrzydłowi. Wojciech Zydroń zdobył aż 10 bramek, a Jacek Wardziński 5. 9 trafień dorzucił Mateusz Zaremba.

Czuwaj Przemyśl - Gaz-System Pogoń Szczecin 21:38 (10:20)

Więcej o meczu przeczytasz w poniedziałkowym papierowym wydaniu "Głosu Szczecińskiego".