Futsal Szczecin - TAF Toruń 2:6. Osiem bramek po przerwie. ZDJĘCIA

Futsal Szczecin przegrał w przedostatnim meczu sezonu I ligi z TAF Toruń 2:6. Do przerwy bramek nie było, ale po niej zawodnicy mocno się rozkręcili.

Nie udało się podtrzymać dobrej serii zawodnikom Futsal Szczecin. W dwóch poprzednich kolejkach zdobyli łącznie cztery punkty, ale w spotkaniu z TAF lepsi byli goście.

Nic nie wskazywało na wysokie zwycięstwo TAF po pierwszej połowie. Obie ekipy miały sporo sytuacji, ale gole nie padły. Wynik otworzyli goście, którzy w siedem minut zdobyli trzy bramki. Zespół trenera Grzegorza Usowicza odpowiedział golem niezawodnego Karola Ławy, jednak później znowu do siatki trafiał TAF. Dla gospodarzy drugiego gola strzelił Łukasz Kubicki, ale na więcej tego dnia szczecinian nie było stać.

W weekend ostatnia kolejka sezonu. Futsal Szczecin gra w Mosinie. Jeżeli wygra, a punkty straci KS Gniezno, szczecinianie wyprzedzą ten zespół w tabeli i zajmą 12. miejsce na koniec sezonu.

Futsal Szczecin - TAF Toruń 2:6 (0:0)
Bramki: Ława (35), Kubicki (40) - Chojnacki (25), Wilkanowski (27), Hapka 2 (32, 39), Kraśniewski (35), Domański (40).
Futsal: Koszmider - Maćkiewicz, Szymański, Hajdukiewicz, Kop-Ostrowski, Ława, Zieliński, Sobinek, Giorgobiani, Kubicki.

Pozostałe wyniki 25. kolejki: Widzew Łódź - LZS Bojano 6:1, BestDrive Piła - AZS UG Gdańsk 3:3, Futbalo Białystok - We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 3:3, Futsal Oborniki - UMKS Zgierz 5:5, KS Gniezno - Orlik Mosina 2:7, Legia Warszawa - Victoria Sulejówek 7:2.