Futsal: Pogoń wraca bez punktów

Anna Pasztor
Porażka Pogoni na wyjeździe. Na zdjęciu Marcin Mikołajewicz (z tyłu).
Po dwutygodniowej przerwie zawodnicy Pogoni '04 Szczecin powrócili na parkiet. Tym razem zmierzyli się na wyjeździe z Cleareksem Chorzów. Na Górnym Śląsku Portowcy przegrali 2:3.

Przez pierwszą połowę żadna z drużyn nie znalazła sposobu, by umieścić piłkę w siatce przeciwników. Strzelanie rozpoczęło się dopiero po zmianie stron. Na prowadzenie wyszli gospodarze, ale chwilę później wyrównawczą bramkę dla Portowców zdobył Łukasz Tubacki. Lepiej w ofensywie spisywali się jednak chorzowianie, którzy zdołali objąć dwubramkowe prowadzenie. Portowcy jednak zawzięcie walczyli, drugiego gola strzelił Tubacki, ale nie starczyło czasu, by zwyciężyć.

W następnej kolejce Pogoń '04 podejmie w Szczecinie AZS UŚ Katowice.

Clearex Chorzów - Pogoń '04 Szczecin 3:2 (0:0)

Bramki: Wojtyna (28.), Grecz (34.) , Rabczak (36.) - Tubacki (31. i 38.)

Pogoń '04: Neagu, Kubrak, Koszmider - Bugański, Tubacki, Mikołajewicz, Gepert, Sharovara, Jurczak, Kubik, Maćkiewicz, Shamotii, Bogucki