Fundacja Egalismo. Drzwi do świata wiedzy, przyrody i… kryminalistyki

Artykuł sponsorowany FUNDACJA EGALISMO
- Przygotujcie się na niezwykłą przygodę, która łączy w sobie pasję do egzotycznych zwierząt, fascynację kryminalistyką i eksperymentów chemicznych. Tak Fundacja Egalismo zaprasza gości w swoje progi. Jakie zajęcia kryją się za tymi słowami?
Fundacja Egalismo. Drzwi do świata wiedzy, przyrody i… kryminalistyki

W ramach swojej nieustannie rozwijającej się oferty, Fundacja Egalismo nie tylko umożliwia interakcję z egzotycznymi zwierzętami i realizuje niezapomniane lekcje biologii, ale także zaprasza do świata śledztwa i eksperymentów chemicznych. Przyroda wciąż skrywa wiele tajemnic i fascynujących gatunków. Jednak ochrona przyrody wymaga edukacji i świadomości, by przyszłe pokolenia mogły cieszyć się jej bogactwem.

Fundację założyli Anna i Paweł Frąckiewiczowie, a ich celem była koncentracja na szeroko rozumianej edukacji dotyczącej przyrody oraz zwierząt egzotycznych. To właśnie, dlatego ich działalność od samego początku zapewnia unikalne zajęcia edukacyjne dla grup zorganizowanych, przedszkolnych, szkolnych i ponadpodstawowych. W ofercie są też indywidualne spotkania z egzotycznymi zwierzętami, które wspaniale pozwalają na poznanie różnorodnych gatunków oraz ich fascynujących zachowań. Ale to nie wszystko!

Fundacja Egalismo dynamicznie rozwija swoją ofertę, wprowadzając nowe, pasjonujące warsztaty. Nowością są warsztaty z dziedziny kryminalistyki, podczas których uczestnicy sami wcielają się w rolę detektywów, odkrywają tajemnice śladów kryminalistycznych i zdobywają nową wiedzę i umiejętności w zakresie ujawniania, zabezpieczania, analizy i identyfikacji śladów. Są też warsztaty chemiczne, gdzie uczestnicy samodzielnie przeprowadzają efektowne eksperymenty, poznają świat zjawisk i reakcji chemicznych, oraz zdobywają cenne informacje. To nie tylko zabawa, ale również nauka poprzez praktyczne doświadczenia, które rozbudzają ciekawość i kreatywność.

- Niezwykłe warsztaty z kryminalistyki, które wprowadziliśmy do oferty, są prawdziwym hitem – zdradza Paweł Frąckiewicz. - Pod czujnym okiem specjalistów, uczestnicy przeżywają emocjonujące przygody detektywistyczne, rozwijając jednocześnie logiczne myślenie i umiejętności dedukcyjne. Z kolei warsztaty chemiczne dają uczestnikom możliwość eksploracji fascynującego świata reakcji chemicznych.

Warto podkreślić, że Fundacja Egalismo nie tylko edukuje, ale także uatrakcyjnia różnego rodzaju wydarzenia i imprezy okolicznościowe. Do tego ma w ofercie szkolenia dla służb odpowiedzialnych za ochronę i bezpieczeństwo. Policja, Straż Miejska oraz Straż Graniczna znajdą w ofercie fundacji szkolenia z zakresu dokumentacji CITES oraz postępowania z egzotycznymi zwierzętami i gatunkami IGO. Ponadto, pracownicy firm ochroniarskich mają możliwość uczestnictwa w szkoleniach dotyczących postępowania na miejscu potencjalnego przestępstwa. Fundacja Egalismo przekazuje ważną wiedzę oraz praktyczne umiejętności, które są niezbędne w codziennej pracy tych służb. Więcej można dowiedzieć się kontaktując się bezpośrednio z Fundacją Egalismo.

www.facebook.com/profile.php?id=100077368880791
e-mail: kontakt@egalismo.org
tel. 666 844 966

Fundacja Egalismo. Drzwi do świata wiedzy, przyrody i… kryminalistyki

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie