Folwark Podkowa to miejsce, którego szukasz!

Artykuł sponsorowany

Na terenie 5 hektarów znajdują się mini zoo, plac zabaw, stadnina koni, zarybiony staw, restauracja oraz pokoje gościnne. Tylko u nas zarówno dzieci jak i dorośli mają możliwość oderwania się od zgiełku miasta, spędzenia cudownego dnia na łonie natury. Na terenie Folwarku Podkowa mieszka kilkadziesiąt gatunków zwierząt, takich jak: konie, kucyki, lamy, owce kameruńskie, owce wrzosówki, kozy karłowate, kozy domowe, osły, szopy pracze, jeżozwierze indyjskie, emu, bażanty: bananowe, diamentowe, złociste i królewskie, kaczki mandarynki, różne gatunki kur, perlice, pawie indyjskie, małpy Magot, króliki miniaturowe i wiele innych.

A wszystko to zaledwie 10 minut od centrum miasta.

Potrzeba bliskości natury u dzieci, możliwość zabawy z czworonożnymi przyjaciółmi, bezpośredni kontakt ze zwierzętami oraz spędzanie czasu na świeżym powietrzu to tylko kilka z zalet przebywania na terenie Folwarku Podkowa. Wisienką na torcie będzie wizyta w naszej restauracji, gdzie Szef Kuchni z załogą zadbają o Wasze podniebienia przygotowując wyśmienite dania oraz desery.

Marzycie o weselu w wyjątkowym miejscu?
Folwark Podkowa to miejsce gdzie spełnią się Wasze marzenia o niepowtarzalnym weselu w stylu rustykalnym lub boho. Styl rustykalny – jeden z najbardziej pożądanych stylów sal weselnych. Prosty, bez zbędnych zdobień i nowoczesnych dodatków. Drewniane belki, cegła, starodawne żyrandole i kinkiety, kominek. Jest niewiele miejsc w naszym regionie gdzie można poczuć się jak w staropolskim klimacie. Tradycyjna zabudowa, pokoje gościnne, stadnina koni, zwierzęta z mini zoo wśród których spotkacie małpy, surykatki, jeżozwierze, owce czy króliki. W kompleksie funkcjonuje również restauracja proponująca smakołyki z autorskiej kuchni. Nasz Szef Kuchni zadba o podniebienia wszystkich Gości , oferując niezapomnianą podróż kulinarną pełną wyśmienitych smaków kończąc znakomitym deserem. Zorganizujecie tu również przepiękny ślub w plenerze. Ilość przestrzeni wokół Folwarku również inspiruje. Ze stołami można wyjść na świeże powietrze i zorganizować wymarzony ślub w plenerze z widokiem na rozciągającą się zieleń czy stajnie. Możliwości dekoracji sięgają tam gdzie wyobraźnia gości. Wiosną i latem mogą to być snopki siana, latarnie, lampki czy klocki z naturalnego drewna. Zimą warto pomyśleć o ognisku przy grzanym winie z kuligiem. Bliskość natury, cudowne widoki, mini zoo, konie, staw oraz możliwość sesji zdjęciowej na terenie Folwarku – to wszystko czeka na Młode Pary…

Wierzbowa 37-39
72-010 Przęsocin

+48 91 852 58 97

Restauracja:
+48 882 194 276
restauracja@folwarkpodkowa.pl

Pensjonat:
+48 668 869 291
pensjonat@folwarkpodkowa.pl

http://folwarkpodkowa.pl/
https://www.facebook.com/folwarkpodkowa

Dodaj ogłoszenie