Flota Świnoujście pokonała w sparingu Chemika Police

Piłkarze Floty nie dali większych szans trzecioligowcowi.
Piłkarze Floty nie dali większych szans trzecioligowcowi. Małgorzata Dorosz
Dwie bramki Konrada Gilewicza oraz trafienie Arkadiusza Aleksandra dało Flocie Świnoujście wygraną 3:1 w sparingu z trzecioligowym Chemikiem Police, który odpowiedział tylko golem Patryka Baranowskiego.

Mecz rozegrano na bocznym boisku Floty. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie meczu w ciągu 17 minut.

Było to trzecie zwycięstwo lidera I ligi w trakcie zimowych przygotowań. Poprzednio Wyspiarze pokonali Błękitnych Stargard oraz Lech Poznań Oprócz tego zremisowali z Pogonią Szczecin i przegrali z VFL Bochum.

Kolejny sparing Flota rozegra w sobotę w południe na własnym boisku z Kotwicą Kołobrzeg.

Natomiast Chemik w poprzednich sparingach pokonał Świt Skolwin oraz Sarmatę Dobra. 9 lutego jedzie na mecz do Barlinka z miejscową Pogonią.

Flota Świnoujście -Chemik Police 3:1 (0:0)
Bramki: Gilewicz 2 (55, 72), Aleksander (70) - Baranowski (68 - karny).