Flota ratuje remis w ostatnich sekundach w Brzesku

Ensar Arifović zdobył niezwykle cenną bramkę w doliczonym czasie meczu z Okocimskim. Sebastian Wołosz/archiwum
Bramka Ensara Arifovicia w 90. minucie meczu Floty Świnoujście z Okocimskim Brzesko dała Wyspiarzom remis 2:2. Wcześniej zespół trenera Tomasza Kafarskiego przegrywał już nawet 0:2.

Brak emocji w pierwszej połowie został wynagrodzony po przerwie. Gospodarze w ciągu trzech minut wyszli na prowadzenie 2:0. Obie bramki padły po poważnych błędach obrony Floty w kryciu.

Nowy trener Floty zareagował ofensywnymi zmianami. Na boisku pojawili się Bartosz Śpiączka, Arkadiusz Aleksander i Ensar Arifović.

Cała trójka miała udział przy obu bramkach zdobytych przez Flotę. W 87. minucie kontaktowego gola zdobył Aleksander, w doliczonym czasie gry bramkarza gospodarzy pokonał Ensar Arifović.

Okocimski Brzesko - Flota Świnoujście 2:2 (0:0)

Bramki: Smółka (56), Byrtek (58) - Aleksander (87), Arifović (90).

Flota: Kasprzik - Fryc, Stasiak, Zalepa (66 Aleksander), Jasiński - Niedziela (58 Śpiączka), Kieruzel, Bodziony, Niewiada, Olszar - Nwaogu (83 Arifović).

Więcej o meczu w poniedziałkowym wydaniu "Głosu Szczecińskiego". W nim także obszerny wywiad z Dominikiem Nowakiem, byłym trenerem Floty.