Finał plebiscytu "Pokaż Talent" Pomorza Zachodniego na scenie 13 Muz. Zobcz wideo i zdjęcia!

Agata Maksymiuk
Agata Maksymiuk

Wideo

Udostępnij:
To była prawdziwa kulminacja talentów! We wtorek na kameralnej scenie 13 muz w Szczecinie, zaprezentowali się laureaci regionalnego etapu akcji GS24.pl i Głosu Szczecińskiego "Pokaż Talent". Był taniec, śpiew, muzyka, ale przede wszystkim emocje.

Młodzi zdolni z Pomorza Zachodniego, tak można nazwać regionalnych laureatów plebiscytu "Pokaż Talent", którzy właśnie rozpoczęli swoją walkę w konkursie na poziomie ogólnopolskim. Uczestnicy dali popis swoich umiejętności we wtorek na scenie w 13 muzach. Występy odbyły się bez udziału publiczności, ale za to z udziałem rejestratorów.

Mimo kameralnej atmosfery, emocje sięgały zenitu.

- Bardzo chciałbym wygrać, dlatego zachęcam do oddawania na mnie głosów - mówi Giannis Podgórny, który zaśpiewał przebój „Mój jest ten kawałek podłogi”. - Na scenie najważniejszy dla mnie nie tylko śpiew, ale też ruch, dlatego mam nadzieję, że widzowie jeszcze bardziej docenią moje starania.

Nie tylko ten zdolny 10-latek liczy na głosy internetów, ale również pozostali uczestnicy, którzy dali z siebie wszystko. - Uwielbiam śpiewać i chciałabym dzielić się tym z innymi ludźmi - wyznała Martyna Olczyk, która zachwyciła wykonaniem utworu “Zacznij od Bacha” Zbigniewa Wodeckiego. Wśród wokalistów pojawili się też Lena Zakrzewska, Julia Chruściel, Nella Mazgiejko oraz Oskar Frątczak. O emocjach, planach i marzeniach opowiedzieli nam po występach w serii krótkich wywiadów. Zachęcamy do obejrzenia!

Muzycznymi rodzynkami w swoich kategoriach byli: goleniowski zespół The Bemols oraz skromny, ale szalenie utalentowany gitarzysta Marcin Momot ze Stargardu. W zestawieniu laureatów nie mogło zabraknąć tancerzy. Najpierw scenę podbiła Oliwia Matusiak, wykonując romantyczną choreografię z elementami gimnastyki artystycznej, a następnie Wiktor Drozd wspierany przez swoją siostrę Wiktorię.

- Tańczymy od takiego malutkiego - wyznał Wiktor. - Zacząłem ćwiczyć kiedy miałem 4 latka. Niedawno wpuściliśmy do sieci nasz autorski teledysk do piosenki Labirynt. Można go znaleźć na You Tubie wpisując WIXON - LabiryntH, do czego serdecznie zachęcam - podobnie jak do oddawania na mnie głosów w plebiscycie.

Przebieg głosowania można śledzić na naszym portalu.

ZOBACZ WIĘCEJ: POKAŻ TALENT! Znamy zwycięzców eliminacji wojewódzkich oraz laureatów tytułów Anioł Talentu i Instruktor Tańca Roku

Bądź na bieżąco i obserwuj:

Dodaj ogłoszenie