Ferie 2020. Jak zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo? Jest aplikacja, która Ci w tym pomoże

Materiał partnera zewnętrznego
Marzysz o wyjeździe na narty albo w ciepłe kraje i odpoczynku? A jednocześnie zastanawiasz się, co zrobisz, gdy złamiesz nogę albo się rozchorujesz? Zamiast się zamartwiać, zainstaluj aplikację Comarch HealthNote – internetową książeczkę zdrowia, a w razie czego udzielenie Ci pomocy przez lekarza będzie łatwiejsze.

Ferie 2020: punkt pierwszy na liście rzeczy do zapakowania

Oprócz zabrania spakowanego z głową plecaka nie wolno zapomnieć o dobrym humorze. To prawda stara, jak świat. Pogodne nastawienie to podstawa każdego udanego wyjazdu. Niestety, wypadki chodzą po ludziach i najczęściej nie mamy na to wpływu. Każdemu może się zdarzyć nieszczęśliwy upadek na stoku, złamana ręka, zemsta faraona lub zasłabnięcie. W takim wypadku każda dodatkowa informacja o Twoim zdrowiu może okazać się bardzo przydatna dla lekarza czy ratownika. Tylko skąd mógłby ją wziąć?

Bezpieczne ferie 2020: trzy proste kroki

Wystarczy, że pobierzesz aplikację Comarch HealthNote – mobilną książeczkę zdrowia. Dzięki niej pełna i aktualna historia zdrowia będzie zawsze pod ręką – w Twoim smartfonie. Aplikacja jest darmowa i dostępna na Google Play i App Store

Wybrane informacje możesz udostępnić lekarzowi, wykonując 3 proste kroki:

  1. Otwórz stronę healthnote.pl/dla-lekarza,
  2. Przejdź do zakładki „Udostępnij” w aplikacji,
  3. Zeskanuj kodu QR widoczny na stronie.

Dane przechowywane są w bezpiecznej chmurze Comarch EHR. Nikt oprócz Ciebie i lekarza, któremu udostępnisz informacje, nie będzie miał do nich dostępu. Lekarz nie musi zakładać konta ani posiadać specjalnego oprogramowania. Wystarczy dostęp do

Gromadź dane o zdrowiu na bieżąco

Aplikacja Comarch HealthNote pozwoli Ci trzymać w jednym miejscu wszystkie niezbędne dokumenty i informacje medyczne. Niezależnie, czy będą one pochodziły z prywatnego laboratorium, przychodni, w której przyjmuje Twój lekarz rodzinny, z innych placówek medycznych lub szpitali.

Wszystkie dane dotyczące zdrowia możesz szybko wprowadzić do aplikacji Comarch HealthNote. Dzięki temu nie zgubisz opisu rtg czy zaleceń lekarskich. Nie będziesz też musiał ponownie odwiedzać tej placówki w celu uzyskania odpisu czy kserokopii. Dostęp do aplikacji możesz zabezpieczyć, jak chcesz: hasłem, kodem PIN, odciskiem palca albo usługą rozpoznawania twarzy (face ID).

Wiedza medyczna na wyciągnięcie kciuka

Z aplikacją Comarch HealthNote nie rozbawisz lekarza stwierdzeniem, że nie pamiętasz, jaki lek bierzesz codziennie od 10 lat na cukrzycę czy nadciśnienie. Nie będziesz też namyślać się na temat przebytych chorób i leków, na które jesteś uczulony. Wystarczy, że otworzysz Comarch HealthNote i odpowiesz na wszystkie pytania lekarza śpiewająco. Aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze.

Co ważne, Comarch HealthNote jest dynamicznie rozwijane i już niedługo użytkowników zaskoczą nowe, bardzo użyteczne funkcje. Wszystko to ułatwi Ci dbanie o zdrowie oszczędzi lekarzom czas potrzebny na formalności w trakcie wizyty lekarskiej (i nie tylko!). Będą mogli skupić się na dokładniejszym zbadaniu Ciebie i rozmowie o zaleceniach medycznych.

Pobierz aplikację na Iphone
Pobierz aplikację na Android

Ferie 2020 trwają w najlepsze. Na zimowy odpoczynek zabierz swoją e-książeczkę zdrowia – Comarch HealthNote.

Z Comarch HealthNote wszystkie wyniki badań i historię zdrowia będziesz mieć zawsze przy sobie.

Wideo

Materiał oryginalny: Ferie 2020. Jak zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo? Jest aplikacja, która Ci w tym pomoże - Gazeta Krakowska

Dodaj ogłoszenie