Espadon Szczecin przestał punktować

(sz)
Sebastian Wołosz
13. kolejka Plus Ligi pechowa dla Espadonu Szczecin. Drużyna Michała Gogola przegrała 1:3 z PGE Skrą Bełchatów.

Przez 11 kolejek Espadon Szczecin zdobywał minimum punkt w każdym meczu. Często więcej, nigdy mniej. Bartosz Gawryszewski nazywał tę serię "niesamowitą". W Bełchatowie przeszła do historii, ponieważ drużyna Michała Gogola przegrała 1:3 z wicemistrzem Polski.

PGE Skra Bełchatów wygrała wysoko pierwszego seta. Później spotkanie było bardziej wyrównane, ale szczecinianie byli górą tylko w jednej, trzeciej partii. Na pocieszenie po porażce Espadon został pierwszym klubem w sezonie, który urwał bełchatowianom seta w ich hali.

PGE Skra Bełchatów - Espadon Szczecin 3:1 (25:16, 25:20, 23:25, 25:21)