Energetyk Gryfino - AZS Gorzów Wlkp 26:30

dc
Energetyk Gryfino spadł na ostatnie miejsce w tabeli.
Energetyk Gryfino spadł na ostatnie miejsce w tabeli. Fot. Archiwum
Piłkarze ręczni Energetyka Gryfino przegrali z liderem I ligi AZS Gorzów Wlkp 26:30 i spadli w tabeli na ostatnie miejsce.

Do przerwy nasz zespól grał dobrze i prowadził 15:14. Jednak początek drugiej połowy przespał i przegrał 1:5. Potem już do końca meczu trwała praktycznie wymiana gol za gol.

- Ta porażka była nijako wkalkulowana - stwierdził po spotkaniu trener Energetyka, Arkadiusz Augustyniak. - Teraz czekają nas bardzo ważne mecze o być albo nie być w I lidze.

Serwis dla kibica! Piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, tenis, kolarstwo, pływanie, sporty motorowe. Najnowsze informacje z każdej dyscypliny znajdziesz w SERWISIE SPORTOWYM