Energa Basket Liga: Spójnia przegrała ważny bój w walce o play-off

Skuteczność Spójni zblokowała się dwie minuty przed końcem meczu ze Startem Lublin. Andrzej Szkocki
Ekstraklasa koszykarzy. Trener Maciej Raczyński nie odniósł z zespołem PGE Spójni Stargard trzeciej wygranej z rzędu odkąd przejął zespół.

Porażka ze Startem Lublin może mieć przykre konsekwencje, bo szanse na udział w play-offach zostały mocno ograniczone, choć jeszcze do końca rundy zasadniczej zostało siedem spotkań.

Spójnia szybko uzyskała skromną przewagę i jeszcze dwie minuty przed końcem prowadzili 80:75. I więcej nie zdobyli, a goście trafiali z bliska i wyszli na prowadzenie. Na zwycięstwo rzucał jeszcze Tomasz Śnieg, ale bez powodzenia.

PGE Spójnia Stargard - Start Lublin 80:81
Kwarty: 24:18, 21:21, 21:21, 14:21.
Spójnia: Steele (2), Gilder 21 (1), Młynarski 7 (2), Szymkiewicz 5, Johnson 3 - Śnieg 12, Gray 10 (2), Grudziński.