Ekstraklasa futsalu: Pogoń '04 przegrała 0:4

(dc)
Nie udało się: szczecińscy futsaliści przegrali dziś we własnej hali 0:4 z aktualnym niepokonanym liderem tabeli, Wisłą Kraków.

Szczecinianie trzymali się do 12 minuty, ale w drugiej połowie pierwszej części spotkania krakowianie zdobyli dwie bramki i potem było już ciężko Pogoni'04 odrobić straty. Najbliższy był Michał Kubik, który dzielnie radził sobie w pojedynkach jeden na jednego z przeciwnikami. Wypracowywał sobie sytuacje bramkowe, ale zawsze brakowało wykończenia. Jemu, Danielowi Mackiewiczowi oraz Brazylijczykowi Ricardinho zabrakło w kluczowych sytuacjach drugiej dobrej nogi (np. lewonożny Kubik musiał strzelać z prawej, gorszej nogi).

Był to ostatni mecz pierwszej rundy sezonu zasadniczego. Nasz zespół zakończy ją w środku tabeli.