MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Dziś czwartek, czyli co się zdarzy w pierwszy dzień lata

mp
Radni zajmują się opiniowaniem projektów uchwał. Najwięcej kontrowersji wzbudza sprawa Strefy Płatnego Parkowania, w tym likwidacji strefy C
Radni zajmują się opiniowaniem projektów uchwał. Najwięcej kontrowersji wzbudza sprawa Strefy Płatnego Parkowania, w tym likwidacji strefy C
Witamy. Tak, tak . To dziś, choć za oknem tego nie widac. Pierwszy dzień lata. Dlatego nasz przegląd dnia zaczynamy od...pogody.

- Ci, którzy lubią upały beda zawiedzeni, albo powinni wybrać się na południe Polski. U nas będzie ok. 21 stopni C. Możliwy deszczyk. A w takim Rzeszowie - 33 stopnie! Ale podobno wkrótce będzie lepiej.

Po takim wstępie kolejną zapowiedź musimy zacząć od gratulacji dla szczecinianina, który wygrał konkurs na najlepsze ważenie piwa. Szczegółów nie zdradzam, bo poczytacie o tym dzisiaj.

POLITYKA
Wczoraj dzień bez Euro wykorzystał PiS, i agent Tomek (poseł Tomasz Kaczmarek) zapowidał w Szczecinie i Stargardzie, że on nie boi się "Tuska, Mirów i Zbychów". Za ciosem idzie SLD i dziś Grzegorz Napieralski zwołuje konferencje pod jakże wymownym tytułem 'aktualna sytuacja polityczna w kraju i regionie".

SZCZECIN
W poniedziałek sesja, więc radni opiniują na komisjach projekty uchwał. Najważniejsza to oczywiście sprawa Strefy Płatnego Parkowania. Ma być mniejsza, ale droższa, bo więcej będzie miejsc w najdroższej strefie A. ale podobno radni chcą jeszcze popracować na szczegółami i być może temat spadnie z porządku obrad. A dziś radni z komisji ochrony środowiska zajmą się "Podsumowaniem wizji lokalnej przeprowadzonej na ogrodach działkowych - samowole budowlane".

Aby dzień nie zasmucili nam politycy, to mamy dla Was...
HOROSKOP na pierwszy dzień lata. Dziś jest niezły:
Otrzymasz wspaniałą wiadomość, która podniesie cię na duchu dając ci nadzieję, że praca twoja będzie wreszcie doceniona. Skorzystaj z tej okazji i poproś o podwyżkę. Będziecie zobowiązani poprzeć waszego partnera we wszystkim tym, o czym zadecyduje starając się, aby zrozumiał, że jesteście gotowi oddaniu mu wszystkiego tego, co macie w sobie najlepsze.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński