Drawsko: Na policję zgłosił się chłopak. Mówi, że jego koleżanka była molestowana
mas
Na komendę policji w Drawsku Pomorskim przyszedł pijany chłopak i powiedział, że jego koleżanka była molestowana. Dziewczyna ma 14 lat.
14-latka rzekomo szukała pracy. Pracodawca, do którego się zgłosiła, miał ją obmacywać, a ona rzekomo nagrała to telefonem komórkowym. Czy to wszystko prawda?
Do komendy nie zgłosiła się jeszcze poszkodowana, a jedynie jej pijany kolega. Policja nie wyklucza, że cała historia została wymyślona.
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.