Dramat Floty. Wyspiarze przegrali z Dolcanem w ostatnich minutach

mh
Flota Świnoujście przegrała na własnym boisku z Dolcanem Ząbki 0:1. O wyniku spotkania zadecydował rzut karny podyktowany w 93 minucie spotkania.

To nie było udane spotkanie w wykonaniu piłkarzy Floty. Mecz nie był zbyt ciekawym widowiskiem. Brakowało dogodnych sytuacji pod bramkami obydwu ekip. Żaden z zespołów nie ryzykował w pierwszej połowie i zarówno Dolcan jak i Flota grały bardzo zachowawczo.

W drugiej połowie Flota starała się przejąć inicjatywę i wyjść na prowadzenie. Podopieczni Petra Nemca zaciekle atakowali, ale nie potrafili skierować piłki do siatki. Gdy wydawało się, że mecz skończy się podziałem punktów w doliczonym czasie gry Udarević sfaulował w polu karnym jednego z piłkarzy Dolcanu i sędzie podyktował jedenastkę. Karnego na gola zamienił Marcin Stańczyk i zapewnił gościom 3 punkty.

Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki 0:1 (0:0)
Bramka: Marcin Stańczyk (93 - karny)
Flota: Żukowski (bramkarz), Falisiewicz, Udarevic,Tomasik, Nwaogu, Niedziela, Pruchnik (kapitan), Mazurkiewicz, Bodziony, Ostalczyk, Krajanowski.
trener: Petr Nemec
Dolcan: Misztal (bramkarz), Bazler, Wróbel, Chylaszek, Ciesielski, Stańczyk, Piesio, Buśkiewicz, Unierzyski, Świerblewski,Kosiorowski (kapitan)
trener: Robert Moskal