"Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego... Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas. Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem".

W sobotnie popołudnie piosenkarka Dorota Rabczewska oświadczyła w swoich social mediach, że wyszła za mąż za Emila Stępnia.

Ślub odbył się w Hiszpanii a całą uroczystość udało się zachować artystce w całkowitej tajemnicy. Szok jest tym większy, że Emil Stępień, do tej pory uchodził jedynie za przyjaciela piosenkarki. To pierwszy ślub kościelny artystki.

Najpierw na Instagramie i Facebooku Dody pojawiło się zdjęcie obrączek.

Kochani , z radosnym sercem informuje Was jako pierwsza :wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu moge powiedzieć ,ze osoba ,której oddalam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie moj ukochany i przyjaciel.Ta mieszanka stala się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów...ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!!KOCHAM GO! (pisownia oryginalna)

Później artystka umieściła ślubną fotografię ze swoim nowo poślubionym partnerem.