Dobry występ Portowców przeciwko Wiśle Płock [ZDJĘCIA]

jakub lisowski
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Wisła Płock 23:31.
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Wisła Płock 23:31. FOT. Andrzej Szkocki
EKSTRAKLASA PIŁKARZY RĘCZNYCH. Dziesięć minut przed końcem Sandra Spa Pogoń Szczecin przegrywała z wicemistrzem Polski różnicą tylko dwóch bramek.

Trener Piotr Frelek nie mógł wystawić do gry kilku kontuzjowanych zawodników (Patryk Biernacki, Dawid Krysiak, Adam Wąsowski i Marcin Teterycz), ale miał w składzie Pawła Krupę. To rozgrywający zespołu ciągnął kolegów, podrywał w trudnych momentach.

Tak było na początku spotkania, tak było w drugiej połowie, gdy ze stanu 13:19 Pogoń doszła przeciwnika na 20:22 w 49. minucie.

Do nerwowej końcówki nie doszło. Krupa został mocniej przypilnowany, inni zawodnicy nie byli tak groźni, a przewaga gości zaczęła znów rosnąć.

Sandra Spa Pogoń Szczecin - Wisła Płock 31:23 (11:15)
Pogoń: Bartosik – Krupa 9, Radosz 4, Bosy 4, Miłek 2, Jedziniak 1, Matuszak 1, Fedeńczak 1, Zaremba 1, Jońca, Rybski.