Daria Kuczer mistrzynią Polski. Teraz czas na kolejne turnieje

old
Zdjęcia z treningu Darii Kuczer.
Zdjęcia z treningu Darii Kuczer. Olimpia Dudek
Daria Kuczer ze Szczecina tydzień temu została podwójną medalistką w młodzieżowych mistrzostwach Polski (do lat 23). Młoda tenisistka wraca do gry po 7 miesiącach przerwy spowodowanej kontuzją.

Daria Kuczer była bezkonkurencyjna zarówno w singlu jak i deblu i zgarnęła zwycięstwo w Poznaniu. W finale wygrała ze swoją deblową partnerką Aleksandrą Buczyńską 6:2, 6:3. Z nią zaś zdobyła mistrzostwo w deblu.

Młoda tenisistka ze Szczecina, na co dzień trenująca na kortach AT Promasters, w ten sposób udanie wróciła do grania po kontuzji, która zastopowała jej występy na kilka miesięcy.

Kolejne starty Darii to najbliższe turnieje ITF w Polsce. W Warsaw Sport Group Open 2017 szczecinianka dostała się do eliminacji. Turniej rozpocznie się 18 czerwca.

Po Warszawie czas na turniej w Toruniu - Bella Cup. Dzięki triumfowi w mistrzostwach Polski Daria Kuczer otrzymała dziką kartę do turnieju głównego.