Cytaty dnia

dc, 28 stycznia 2006 r.
* Nie grał Dariusz Skrzypczak, bo poczuł się fatalnie na rozgrzewce. Około 30. minuty Mirek Trzeciak zaczął się dziwnie zachowywać, domagał się zmiany i usiadł za linią. W przerwie obaj spali i trzęśli się z zimna, choć temperatura wynosiła 17-20 stopni -

były trener-koordynator piłkarzy Lecha Poznań, Jerzy Kopa o meczu Pucharu Europy z 1990 roku z Olympique Marysylia, przegranym przez Lecha 1:6 (na podstawie wywiadu, jakiego udzielił jeden z byłych piłkarzy Olympique istnieje podejrzenie, że aby awansować po porażce w pierwszym meczu 2:3 Francuzi wstrzyknęli polskim piłkarzom jakieś środki do jedzenia i picia).

* Nareszcie jest Dudkówna! - mama Jerzego Dudka, Renata Dudek, o córeczce Victorii, która urodziła się bramkarzowi piłkarskiej reprezentacji Polski.