Całoroczny skup i sprzedaż zbóż. Firma ze Szczecina zachęca rolników do współpracy

Artykuł sponsorowany Agrotrade
Udostępnij:
Na rynku działają od 2016 roku, ich doświadczenie sięga jednak znacznie dalej. Firma Agrotrade z siedzibą w Szczecinie zdobyła już uznanie na Pomorzu Zachodnim i w sąsiednich Niemczech. Mimo wszystko nie przestaje zachęcać do współpracy kolejnych rolników. Działalność przedstawił nam Marcin Kulesza, właściciel.

Firmę Agrotrade tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu w branży agro, jednak pod własną nazwą działa od 5 lat. Co jest podstawą waszej oferty?

- Prowadzimy całoroczny skup i sprzedaż zbóż oraz nasion roślin oleistych i strączkowych. Skupiamy się przede wszystkim na obrocie zbożem konsumpcyjnym i paszowym takim jak: pszenica, jęczmień, owies, pszenżyto czy żyto. Ale też prowadzimy skup suchej i mokrej kukurydzy, dysponujemy suszarnią o wysokiej wydajności. Oprócz tego obracamy nasionami grochu i bobiku oraz rzepakiem.

Jak budujecie ofertę? Dlaczego akurat te produkty?

- Nasza oferta zawsze jest dostosowana do potrzeb klientów. Zapewniamy indywidualne warunki kontraktów: szybki odbiór towaru, krótkie i terminowe płatności do nawet 3 dni po otrzymaniu faktury. Rozumiemy jak ważne dla klientów są dostawy i w oparciu o to tworzymy ofertę.

Mówiąc o klientach, mówimy jedynie o firmach czy zdarzają się też współprace indywidualne?

- Współpracujemy zarówno z rolnikami indywidualnymi, jaki i firmami z branży zbożowej w kraju i zagranicą. Zaopatrujemy w rzepak i zboża: olejarnie, mieszalnie pasz, fermy. Dostarczamy towar transportem drogowym, rzecznym i morskim.

Pracujecie zgodnie z europejskim systemem GMP Plus. Czy ma to wpływ na to kto jest odbiorcą usług Agrotrade?

- Odbiorcami naszych produktów są przetwórcy wymagający gwarancji jakości, dlatego nasza działalność jest zgodna z europejskim systemem GMP Plus, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty. Jednak najważniejszym powodem utrzymywania wysokich standardów działalności jest to, że wszystkich nas łączy troska o polskie rolnictwo. W związku z tym zależy nam na rozwoju naszych partnerów biznesowych, bowiem jesteśmy głęboko przekonani, że ich sukces jest również naszym sukcesem.

Siedziba Agrotrade mieści się w Szczecinie, wspomniał pan o dostawach krajowych i zagranicznych. O jakim zasięgu mowa?

- Mocno działamy na Pomorzu Zachodnim, pracujemy też z pozostałymi województwami. Jesteśmy też obecni w Niemczech. Jednak nie zamykamy się na nikogo. Zapraszamy do współpracy.

www.agrotrade.szczecin.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Całoroczny skup i sprzedaż zbóż. Firma ze Szczecina zachęca rolników do współpracy - Głos Pomorza

Przejdź na stronę główną Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie