Byłeś na meczu Spójni Stargard z Legią Warszawa? Obejrzyj galerię zdjęć

Spójnia Stargard grała z Legią Warszawa. Kibice wypełnili trybuny hali OSiR
Spójnia Stargard grała z Legią Warszawa. Kibice wypełnili trybuny hali OSiR Tadeusz Surma
W siódmej kolejce Energa Basket Ligi Spójnia Stargard grała u siebie z Legią Warszawa. Tradycyjnie, stargardzcy kibice gorąco dopingowali swój zespół. Na boisku też wiele się działo. Obejrzyj galerię zdjęć autorstwa Tadeusza Surmy.

Spójnia przegrała z Legią 72:94. Stargardzki zespół przegrał wysoko, ale przez trzy kwarty grał dobrze i walczył o zwycięstwo. Po trzydziestu minutach Spójnia wygrywała punktem.

Ostatnie dziesięć minut to już była przewaga Legii. Spójnia przegrała piąte spotkanie w sezonie. Na koncie ma także dwa zwycięstwa. W Stargardzie jeszcze nie wygrała, a grała już trzy spotkania.

W spotkaniu z Legią stargardzcy kibice gorąco dopingowali swój zespół. Nawet jak już mecz był rozstrzygnięty. W sobotnim spotkaniu w Stargardzie w barwach Spójni zadebiutował Litwin Norbertas Giga.

Byłeś na meczu Spójni z Legią? Obejrzyj galerię zdjęć autorstwa Tadeusza Surmy. Zobacz co działo się na trybunach i na parkiecie hali Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Spójnia Stargard w latach 90. XX wieku. Czasy pierwszego awansu do najwyższej ligi koszykarzy.

Spójnia Stargard lat 90. XX wieku. Wyjątkowa galeria HISTORY...