Budowlane burzyły. Trzecia porażka PSPS Chemika Police

Sebastian Szczytkowski
Chemik przegrał trzeci mecz z rzędu.
Chemik przegrał trzeci mecz z rzędu. Andrzej Szkocki/archiwum
Beniaminek z Polic stracił sposób na wygrywanie w I lidze. We własnej hali Chemiczki przegrały 1:3 z Budowlanymi Toruń.

Torunianki plasują się w czołówce I ligi i zaprezentowały swoje siatkarskie walory. Na początek zwyciężyły w grze nerwów. Rekordowo długi set rozstrzygnął się dopiero przy wyniku 32:34. Także następna partia padła łupem Budowlanych i zrobiło się 0:2. PSPS Chemik złapał jeszcze kontakt, ale na tym para się skończyła. Trzy punkty pojechały do Torunia po zdecydowanym zwycięstwie 25:10 w czwartym secie.

PSPS Chemik Police rozpoczął sezon przebojowo i zatriumfował w trzech konfrontacjach. Ostatnio beniaminek zbiera jednak porażki. Sobotnia była trzecią z rzędu. W niedzielę policzanki zagrają ponownie przed własną publicznością i spróbują poprawić sobie nastroje wynikiem z Zawiszą Sulechów.

PSPS Chemik Police - Budowlani Toruń 1:3 (32:34, 22:25, 25:19, 10:25)