Bramki z eWinner 2 ligi. Skróty meczów 21. kolejki [WIDEO] Hat-trick Adama Frączczaka, cenne zwycięstwo Polonii Warszawa

Jacek Czaplewski
od 16 lat
eWinner 2 liga. Za nami 21. kolejka, czyli druga po zimowej przerwie. Prawdziwy popis dał Adam Frączczak. Nowy-stary zawodnik liderującej Kotwicy Kołobrzeg ustrzelił hat-tricka w wygranym 3:1 spotkaniu z rezerwami Lecha Poznań. Polecamy magazyn skrótów wszystkich meczów.

Bramki z 21. kolejki eWinner 2 ligi

Frączczak w połowie sezonu wrócił w rodzinne strony, zamieniając walkę o utrzymanie Ekstraklasy dla Korony Kielce, na walkę o awans do 1 ligi ze swoją Kotwicą Kołobrzeg. Zaczął od wykorzystania jedenastki. Na pierwszego gola po powrocie do klubu czekał trzynaście lat.

Ponad 1300 kibiców oklaskiwało zwycięstwo Polonii Warszawa. Decydującą bramkę po przerwie zdobył Marcin Kluska. Drużyna Czarnych Koszul pokonała 2:1 rezerwy Śląska Wrocław, które wcześniej wygrały w derbach z rezerwami Zagłębia Lubin 4:3.

A właśnie teraz te rezerwy Zagłębia poniosły sromotną porażkę, przegrywając młodzieżowym składem ze Zniczem Pruszków 1:5. To najwyższy wynik tej kolejki.

W meczu na śniegu z GKS Jastrzębie zwyciężył Motor Lublin. Jeden z jego zawodników, Dawid Kasprzyk próbował przelobować bramkarza z połowy boiska. Zabrakło naprawdę niewiele! W każdym razie dzięki wygranej Motor awansował na ósme miejsce. Nie wiadomo czy dalej prowadzić go będzie Goncalo Feio. Trenerowi po konferencji puściły nerwy, przez co ucierpiał łuk brwiowy... prezesa Pawła Tomczyka.