Blisko niespodzianki w Katowicach. Tylko remis Pogoni '04

(an)
Marcin Mikołajewicz (z tyłu) strzelił dwie bramki.
Pogoń '04 Szczecin zremisowała z AZS UŚ Katowice 3:3. Zwycięstwo szczecinianie stracili w ostatnich sekundach meczu

Bardzo szybko na prowadzenie wyszli gospodarze, co obudziło w Portowcach sportową złość. Szczecinianie przez całą pierwszą połowę atakowali, ale razili nieskutecznością. Do przerwy przegrywali 0:1.
Po zmianie stron Portowcy od razu ruszyli do ataku. Wyczekiwana bramka padła w 31. minucie, a j autorem został Michał Kubik. Później dwa gole zdobył Marcin Mikołajewicz i wydawało się, że zwycięstwo 3:1 naszych zawodników jest niezagrożone. Katowiczanie jednak szybko odpowiedzieli celnym strzałem, a w ostatnich sekundach wykorzystali przedłużony rzut karny, pozbawiając szczecinian kompletu oczek.

W tej kolejce Rekord Bielsko-Biała przegrał z Cleareksem Chorzów 1:3. Pogoń '04 miała szansę objąć pozycję lidera. Po remisie w Katowicach nadal zajmuje jednak drugie miejsce, ale traci teraz do pierwszego Rekordu tylko jeden punkt.

AZS UŚ Katowice - Pogoń '04 Szczecin 3:3 (1:0)

Bramki: Barański (4), Kuś (39), Krzywka (40) - Kubik (31), Mikołajewicz 2 (35, 39).

Pogoń 04 Szczecin: Neagu- Bugański, Tubacki, Jakubiak, Mikołajewicz, Żebrowski, Gepert, Sharovara, Jurczak, Kubik.