Błękitni wracają do Stargardu z Radomia bez punktów

Grzegorz Szymusik rozegrał całe spotkanie.
Grzegorz Szymusik rozegrał całe spotkanie. Tadeusz Surma
W spotkaniu otwierającym dziewiątą kolejkę II ligi piłkarskiej Błękitni Stargard przegrali w Radomiu z Radomiakiem 0:1.

W pierwszej połowie dzisiejszego spotkania w Radomiu oba zespoły stworzyły sobie po kilka okazji bramkowych. W Błękitnych swoich szans nie wykorzystali Rafał Gutowski i Wojciech Fadecki. Gospodarze byli skuteczniejsi. W 32 minucie gola strzelił Dariusz Brągiel.

W drugiej połowie stargardzki zespół atakował, ale nie przyniosło to efektu w postaci strzelenia choćby jednego gola. Gracze Radomiaka w tej części też nie wykorzystali swoich sytuacji. Błękitni przegrali 0:1.

Po dziewięciu spotkaniach Błękitni mają dwa zwycięstwa, pięć remisów i dwie porażki. W kolejnym meczu, 23 września, stargardzki zespół zagra u siebie z Garbarnią Kraków.

Radomiak Radom - Błękitni Stargard 1:0 (1:0)

Bramki: Brągiel 32.

Błękitni: Rzepecki, Burzyński (71 Karmański), Pustelnik, Liśkiewicz, Szymusik, Gutowski, Włóka (46 Węsierski), Orłowski (66 Więcek), Mosiejko, Fadecki, Magnuski.