Błękitni strzelili aż sześć bramek i awansowali do kolejnej rundy Pucharu Polski

(rk)
Michał Magnuski (przy piłce) strzelił trzy bramki w meczu pucharowym.
Błękitni Stargard pokonali Małapanew Ozimek 6:1 i awansowali do następnej rundy Pucharu Polski, w której zagrają z Pogonią Siedlce, beniaminkiem pierwszej ligi.

Piłkarze Ze Stargardu byli zdecydowanym faworytem. Pierwszą bramkę w 17 minucie zdobył Bartłomiej Zdunek. To dodało Błękitnym pewności siebie i do przerwy prowadzili już 3:0.

W drugiej połowie stargardzianie dołożyli jeszcze trzy bramki, tracąc tylko jedną . Hat trick w meczu ustrzelił Michał Magnuski.

W kolejnej rundzie Pucharu Polski Błękitni zagrają z Pogonią Siedlce, beniaminkiem pierwszej ligi. Spotkanie zostanie rozegrane w Stargardzie o godzinie 17:00.

Błękitni Stargard - Małapanew Ozimek 6:1

Bramki: Zdunek (17), Inczewski (26), Magnuski 3 (43, 68, 78), Piskorz (90) - Romanowski (75)