Błękitni Stargard znowu podzielili się punktami

Patryk Baranowski wrócił do linii obrony zastępując Tomasza Pustelnika.
Patryk Baranowski wrócił do linii obrony zastępując Tomasza Pustelnika. Tadeusz Surma
W dwudziestej pierwszej kolejce II ligi piłkarskiej stargardzki zespół zremisował na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg 1:1.

W dzisiejszym spotkaniu w Tarnobrzegu trener Błękitnych zrobił kilka zmian w składzie w porównaniu z poprzednim meczem z ROW 1964 Rybnik, który stargardzki zespół zremisował 2:2. Tym razem na ławce rezerwowych zostali bramkarz Marek Ufnal, obrońca Tomasz Pustelnik i napastnik Michał Magnuski. Na boisku w wyjściowym składzie wybiegli natomiast Przemysław Wróbel, Paweł Lisowski i Piotr Wojtasiak.

Błękitni stworzyli sobie w dzisiejszym spotkaniu sporo sytuacji bramkowych, ale wykorzystali tylko jedną. W 53 minucie gola strzelił Patryk Skórecki, który rozgrywał drugi mecz ligowy w barwach stargardzkiego drugoligowca. Siarka nie miała tyle sytuacji bramkowych, ale też strzeliła jednego gola. W 81 minucie bramkę zdobył Jan Grzesik. Gracze Błękitnych protestowali, ponieważ ich zdaniem piłka nie przekroczyła cała linii bramkowej. Arbiter zdecydował jednak, że przekroczyła i zaliczył bramkę.
W kolejnym spotkaniu Błękitni zagrają u siebie z Radomiakiem Radom.

Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard 1:1 (0:0)

Bramki: Grzesik 81 - Skórecki 53.

Błękitni: Wróbel, Gutowski, Baranowski, Liśkiewicz, Szymusik, Wojtasiak, Lisowski, Czapłygin (46 Brzęczek), Skórecki (90 Więcek), Fadecki, Flis (69 Magnuski).