Błękitni Stargard - Zatoka Puck 2:0 (1:0)

zek
Błękitni Stargard po niezłej grze pokonali dzisiaj na swoim terenie Zatokę Puck 2:0 i utrzymali drugie miejsce w tabeli III ligi.

W pierwszej połowie gospodarze przeważali, swoje okazje mieli Kamil Jarząbek, Mateusz Jureczko i Łukasz Woźniak, ale ich uderzenia nie zamieniły się na gole.

Jarząbkowi jednak raz udało się pokonać golkipera gości. W 24 minucie celnie wykończył akcję Jureczki.

W drugiej połowie goście zaczęli stwarzać zagrożenie, ale potrafili wywalczyć co najwyżej rzuty wolne lub rożne. Im bliżej końca meczu tym aktywniejsi byli gospodarze. Najpierw Sebastian Inczewski nie wykorzystał okazji, ale w 79 minucie już był skuteczny i powiększył prowadzenie na 2:0.