Błękitni Stargard zagrają o drugą ligę

zek
Błękitni Stargard pokonali przed chwilą Bałtyk Gdynia 1:0. Ta wygrana zapewniła im drugie miejsce w III lidze bałtyckiej.

Po pierwszej połowie utrzymywał się bezbramkowy remis. Błękitni atakowali, ale nie potrafili pokonać bramkarza. Cały czas dominowali, lecz ich ataki kończyły się przed polem karnym.

Groźnie zrobiło się w końcówce pierwszej połowy. Goście kilkakrotnie strzelali na bramkę stargardzian. Parę razy nie trafili w bramkę, raz świetnie obronił bramkarz, a raz piłka uderzyła w poprzeczkę.

Druga połowa dobrze zaczęła się dla Błękitnych Stargard. Zwycięską - jak się potem okazało - bramkę w 51 minucie strzelił z rzutu karnego Łukasz Woźniak.

Od tego momentu gospodarze kontrolowali grę. Ataki gości rozbijali obrońcy, dobrze grał na przedpolu bramkarz Stargardzian.