Błękitni Stargard wygrali w II lidze

Rafał Gutowski może być zadowolony, bo stargardzki zespół nie pozwolił rywalom na strzelenie gola. Tadeusz Surma
W dwudziestej dziewiątej kolejce II ligi piłkarskiej stargardzki zespół pokonał Polonię Bytom 1:0. Gola strzelili w doliczonym czasie pierwszej połowy.

Błękitni grali dzisiaj w Stargardzie z ostatnią Polonią Bytom. W pierwszej połowie gra była nieciekawa, ale gospodarze strzelili bramkę. W 46 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola strzelił Grzegorz Szymusik.

W drugiej połowie stargardzianie kontrolowali grę, a w końcówce spotkania mogli podwyższyć wynik. Ale Sebastian Inczewski nie wykorzystał dwóch świetnych sytuacji, a w jednej blisko strzelenia gola był Patryk Skórecki.

Błękitni Stargard - Polonia Bytom 1:0 (1:0)

Bramka Szymusik 45+1.

Błękitni: Wróbel, Gutowski, Pustelnik, Baranowski, Szymusik, Lisowski (66 Inczewski), Wojtasiak, Więcek, Brzęczek (88 Czapłygin), Flis, Skórecki.