Błękitni Stargard - Rega Trzebiatów 2:4 (1:2)

zek
W dzisiejszym meczu III ligi Błękitni Stargard przegrali u siebie z trzebiatowską Regą 2:4, choć mecz zaczął się lepiej dla gospodarzy. Już w 4 minucie sędzia podyktował "jedenastkę" po faulu bramkarza gości na Gajdzie.

Karnego wykorzystał Łukasz Woźniak. Później jednak Błękitni grali słabo, a Rega w pierwszej połowie stworzyła sobie kilka bramkowych sytuacji. Wykorzystała dwie. Obie Grzegorz Wawreńczuk. W 34 minucie strzelił gola po błędzie obrońcy Błękitnych, który nie trafił w piłkę, a w 45 minucie po rzucie wolnym popisał się precyzyjnym strzałem głową.

W drugiej połowie gra się wyrównała i stargardzianie też potrafili stworzyć zagrożenie. W 58 minucie Woźniak z wolnego trafił w poprzeczkę. Po kwadransie znowu zaczęli przeważać goście i w 70 minucie podwyższyli prowadzenie. Kolejny raz do siatki trafił Wawreńczuk, który tym razem najpierw trafił w poprzeczkę, ale dobitka była już celna.

Czwartego gola dla Regi strzelił Grzegorz Jarmoszewicz w 85 minucie, wykorzystując niezdecydowanie obrony gospodarzy. W 88 minucie Tomasz Królak zmniejszył straty stargardzian, ale na więcej nie było ich stać. Porażka 2:4 to najniższa kara, która mogła w tym meczu spotkać Błękitnych.