Błękitni Stargard pokonali Kotwicę Kołobrzeg w derbach II ligi [ZDJĘCIA]

W drugim kolejnym spotkaniu na listę strzelców wpisał się Wojciech Fadecki, który w Zambrowie strzelił dwie bramki, a w Stargardzie jedną. Tadeusz Surma
W dwudzistej siódmej kolejce spotkań II ligi piłkarskiej Błękitni Stargard pokonali Kotwicę Kołobrzeg 2:0. To drugie kolejne zwycięstwo stargardzkiego zespołu.

Obie bramki gospodarze dzisiejszego spotkania strzelili w pierwszej połowie. Ale najpierw świetną sytuację miał piłkarz Kotwicy Piotr Giel, który przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy Przemysławem Wróblem.

W 24 minucie oko w oko z golkiperem gości Karolem Szymańskim stanął Wojciech Fadecki. Gracz Błękitnych nie zmarnował okazji. Na 2:0 wynik podwyższył Grzegorz Szymusik w 36 minucie.

W drugiej połowie Kotwica atakowała, ale nie strzeliła ani jednego gola. Gospodarze wyprowadzali kontrataki i mieli kilka bramkowych sytuacji, ale ich nie wykorzystali. W derbach województwa zachodniopomorskiego Błękitni pokonali Kotwicę 2:0.

Błękitni wygrali drugie kolejne spotkanie w II lidze. W kolejną sobotę zagrają w Częstochowie z Rakowem.

Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 2:0 (2:0)
Bramki: Fadecki 24, Szymusik 36.
Błękitni: Wróbel, Gutowski, Pustelnik, Liśkiewicz (14 Baranowski), Szymusik, Lisowski, Brzęczek (90 Czapłygin), Wojtasiak (71 Inczewski), Skórecki, Fadecki, Flis (82 Więcek).

- Każdy robi to dla kasy. Ja ryzykuję życie i zdrowie. Wychodzę po pieniądze - mówi w bezpośrednim wywiadzie bokser Rafał Jackowski. Zobacz kolejną część Magazynu Sportowego24!