Błękitni Stargard - Pogoń Szczecin 4:4

(mc)
Pogoń Szczecin zremisowała z Błękitnymi Stargard 4:4 towarzyskim spotkaniu rozegranym w formie 4x30 minut.

Błękitni Stargard Szczeciński - Pogoń Szczecin

Pogoń we wcześniejszych sparingach pokonała Dąb Dębno 4:0 i przegrała z Lechią Gdańsk 1:6. W meczu z Błękitnymi Pogoń testowała kilku graczy. Najbardziej przyglądano się dwóm środkowym obrońcom: Maciejowi Świdzikowskiemu, Michałowi Szubertowi i Błażejowi Radlerowi. Kilka tygodni z drużyną są już Łukasz Aleksandrowicz, Radosław Wiśniewski i Łukasz Kosakiewicz. W ich sprawie nie ma jeszcze decyzji. Z kolei jak mówią sami prezesi Mateusz Szałek jest już jedną nogą w Pogoni, brakuje tylko dopięcia formalności.

Dla Pogoni najlepszy była pierwsza kwarta meczu. Wtedy Portowcy trzykrotnie pokonali bramkarza Błękitnych. Z kolei gospodarze odgryźli się w ostatniej części, wyrównując stan meczu trzema zdobytymi bramkami.

Błękitni Stargard - Pogoń Szczecin 4:4 (1:3, 0:1, 0:0, 3:0)
Bramki: Inczewski (15), Zdunek (100), Hackiewicz 2 (107, 108) - Aleksandrowicz (21), Dziuba 2 (27, 29), Wólkiewicz (58).

Pogoń: (I kwarta) Fabiniak - Rydzak, Hrymowicz, Dymkowski, Petasz - Rogalski, Mandrysz, Szałek, Aleksandrowicz - Dziuba, Lebedyński. (II kwarta) Fabiniak - Rydzak, Hrymowicz, Dymkowski, Petasz - Wólkiewicz, Mandrysz, Pietruszka, Aleksandrowicz - Ława, Lebedyński. (III kwarta) Kupczanko - Kosakiewicz, Radler, Świdzikowski, Matuszczyk - Wólkiewicz, Frączczak, Akahoshi, Kolendowicz - Ława, Klatt. (IV kwarta) Kupczanko - Kosakiewicz, Radler, Świdzikowski, Matuszczyk - Chodorowski, Frączczak, Akahoshi, Kolendowicz - Klatt (Szubert), Wiśniewski.